Gry

Obszerna porcja rozgrywki z Anthem

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Anthem zadebiutuje 22 lutego przyszłego roku. Twórcy zdecydowali się na obszerny pokaz rozgrywki. Sprawdźcie trwający ponad 40 minut materiał wideo.

Trzeba przyznać, że jak na zwyczaje EA, o Anthem nie mówi się wiele. Materiały i informacje na temat tego tytułu pojawiają się w sporych odstępach czasu, tym razem pokazano jednak coś bardzo obszernego.

Twórcy zdecydowali się na prezentację rozgrywki. Odbyła się ona w serwisie Twitch i trwała ponad 40 minut. Łatwo domyślić się, że nie każdy może wygospodarować w danym momencie tyle czasu, ale przecież w Internecie nic nie ginie.

Mike Gamble oraz Ben Irving przybliżyli naprawdę sporo. Materiał pozwala przyjrzeć się temu, do jakiego świata trafimy oraz poznać część z atrakcji, na które można tu liczyć. Jedną z nich będzie oczywiście walka. Duże znaczenie odegra tutaj Javelin, czyli kombinezon zakładany przez bohatera. Będzie ich kilka, każdy da inne zdolności.


Anthem już od pewnego czasu ma ustaloną datę premiery. Zaplanowano ją na 22 lutego przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: New Video Games

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  Nvidia Pay-Tracing będzie?
  1
 • avatar
  kitamo
  Jakbym gdzies juz to widział … ohh wait.. .destiny

  oby gra oferowała znacznie wiecej niż Destiny 2
  1
 • avatar
  TicTac
  A ta pelerynka to ma jakąś konkretną funkcję oprócz powiewania?
 • avatar
  Makkk
  Jakoś tak... przeszedł mi hype na tę grę. Jakby wyszła pod koniec zeszłego roku, ewentualnie na początku tego, to pewnie już bym pograł, a tak, nawet nie chce mi się tego gameplaya oglądać.
 • avatar
  q3aki
  Cudowne opcje dostanie ta gra, Pan w filmiku mówi, że można sobie przypisać odpowiednie klawisze do odpowiednich funkcji. :) niedługo ,aby wejść do opcji będzie chyba zaleta podawana w zapowiedziach
 • avatar
  patol1984
  Co za jakość filmu, niby 1080p a wygląda jak 480p, nic nie widać.