Tablety

Recykling na święta – „Oddaj tablet, zyskaj 20% rabatu”

przeczytasz w 2 min.

Akcja Overmax Oddaj tablet, zyskaj 20% rabat ma przede wszystkim na celu propagowanie zachowań sprzyjających ochronie środowiska.

Oddaj tablet

Przedświąteczne porządki to idealny czas, by uwolnić się od starych rzeczy zalegających w szafach i zrobić miejsce na nowe. Jak jednak pozbyć się niepotrzebnego lub zepsutego sprzętu elektronicznego, którego nie można po prostu wyrzucić do śmieci? Firma Overmax proponuje wymienić go na nowy z atrakcyjnym rabatem. Bądź eko i zrób prezent sobie lub swoim bliskim!

Akcja Overmax „Oddaj tablet, zyskaj 20% rabatu” ma przede wszystkim na celu propagowanie zachowań sprzyjających ochronie środowiska. „Chcemy aktywować użytkowników naszych produktów do świadomej segregacji zużytego sprzętu elektronicznego” – wyjaśnia Maciej Sip, Dyrektor Zarządzający firmy Overmax Polska i dodaje: „Nasza propozycja wymiany starego tabletu na rabat to również możliwość zakupu dowolnego, nowego sprzętu Overmax w dużo korzystniejszej cenie, co z pewnością przyda się szczególnie przed Świętami. Dzięki wyborowi, który zapewniamy klientom - a mogą oni wybierać wśród bogatej oferty smartfonów, tabletów, kamer i innych urządzeń mobilnych - każdy znajdzie idealny prezent dla siebie i dla swoich bliskich”.

Głównymi partnerami akcji są sklep internetowy Overmania.pl oraz sieć sklepów Komputronik. Jak podkreśla Joanna Tobiszewska, Dyrektor Działu Marketingu Komputronik S.A: „Komputronik S.A. zawsze z ogromną chęcią przyłącza się do akcji, których beneficjentem jest klient. I w tym przypadku nie jest inaczej. Overmax przygotował świetną propozycję, polegającą na oddaniu do naszej sieci salonów firmowych używanych tabletów Overmax, co skutkuje pozyskaniem rabatu 20% na zakupy nowych smartfonów lub tabletów tejże marki. Komputronik S.A jest jedyną siecią, która będzie obsługiwała tę promocję.”

Jak wziąć udział w akcji?

Każdy, kto w terminie od 12 listopada 2014 do 31 stycznia 2015 odda swój używany tablet Overmax, otrzyma 20% rabatu na zakup wybranego produktu tej marki. Sprzęt – również uszkodzony i niedziałający - można przynieść osobiście do wskazanego salonu firmowego Komputronik lub też zarejestrować się na stronie www.zyskajrabat.pl i przesłać go pocztą. Otrzymany w ten sposób voucher z rabatem upoważnia do zakupu ze zniżką w sklepie www.overmania.pl.

Dlaczego oddawać zużyty sprzęt elektroniczny?

Należy pamiętać, że elektrośmieci, w odróżnieniu od innych odpadów, które trafiają do naszych śmietników, zawierają wiele szkodliwych substancji, jak na przykład kadm zawarty w bateriach urządzeń, czy związki bromu w komputerach. Substancje te, po wydostaniu się z uszkodzonego sprzętu, mogą doprowadzić do zanieczyszczenia środowiska. Nie powinniśmy więc trzymać ich w domu, na strychu lub w piwnicy, ale też nie możemy wyrzucić do dowolnego kontenera. Zgodnie z ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, każde urządzenie oznakowane symbolem przekreślonego kosza na śmieci, poddawane jest obowiązkowi zbierania, odzysku i recyklingu, dzięki czemu możemy odzyskać mnóstwo materiałów do powtórnego wykorzystania w przyszłości.

Przechowywanie zużytego sprzętu jest więc nie tylko nieekologiczne, ale i niepotrzebnie zajmuje miejsce w szafie. Takie akcje, jak „Oddaj tablet, zyskaj 20% rabatu” szybko i łatwo rozwiązują obydwie kwestie.

Szczegółowy regulamin oraz lista sklepów Komputronik, biorących udział w akcji, dostępne są na stronie www.zyskajrabat.pl.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Stasiek_Zabojca
  6
  Bardzo fajna akcja,szkoda tylko,że można oddać tylko tablety firmy Overmax aby dostać zniżkę.
  • avatar
   kombajn
   0
   Ciekawe czy będą wymagali dowodu zakupu= posiadania sprzętu przez jakiś czas. Bo jak nie, to wystarczy kupić na allegro za grosze jakiś padnięty tablet overmaxa (a firma to tak zacna że założę się że trochę tego tam pewnie jest ) i skasować zniżkę.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    tylko tylko?? :D
    • avatar
     TruGeek
     0
     kurcze szkoda bo akurat zalega mi jakiś goclever :P
     • avatar
      jkbrenna
      0
      ta akcja to ograniczenie wolnosci kupoienia sobie tego co sie nam najbardziej podoba, podobne akcje robia MM, Unieuro itd ale tylko na pewne towary apotem ci mowia ,ze mozesz nawet starego nie przyniesc i tak slew dostaniesz...
      a na stare urzadzenia elektroniczne to mozna je w pewnych miastach pod domem oddac w pewne dni...