Smartfony

OnePlus 6 może pojawić się już na początku 2018 roku

przeczytasz w 1 min.

OnePlus 5 zadebiutował zaledwie kilka miesięcy temu. Czy w związku z tym można spodziewać się znaczących nowości?

Producenci smartfonów prezentują flagowe modele z coraz większą częstotliwością. Najnowsze doniesienia dotyczące OnePlus sugerują, że również w jego przypadku nie będziemy długo czekać na kolejną premierę.

Wedle Android Marvel i wiarygodnych podobno źródeł, OnePlus 6 może pojawić się już na początku 2018 roku. Już, ponieważ jak być może pamiętacie OnePlus 5 zadebiutował zaledwie kilka miesięcy temu (w czerwcu).

Ci sami informatorzy zdradzają, iż producent nie zdecyduje się na nazwę OnePlus 5T, chociaż jakiś czas temu sugerowały to pierwsze plotki. Czy wystarczy czasu na konkretniejsze nowości? Możliwe, że producent zdecyduje się przejść na wyższą rozdzielczość ekranu (do tej pory stawiał na Full HD), a jednocześnie nieco zwiększy przekątną - do nawet 6 cali.

OnePlus 5 czytnik

Aby nie przesadzać z ogólnymi gabarytami, czytnik linii papilarnych wylądować może na tylnym panelu. Jednocześnie dobrze pasowałoby tu wykorzystanie ostatnich trendów i zmniejszenie ramek wokół wyświetlacza.

Chociaż są to nieoficjalne doniesienia, wydają się dość prawdopodobne. Czy Waszym zdaniem OnePlus zdecyduje się na poważniejsze odświeżenie stylistyki?

Źródło: androidheadlines

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szczyrczek 11
  -2
  Największe braki OnePlus'a 5(piszę to jako użytkownik 3T):
  -IP68
  -QHD/QHD+
  -głośniki stereo
  -OIS
  -bateria
  -bezprzewodowe ładowanie
  -dioda IR
  -always on display
  -DAC
  -za wysokie ramki
  -slot kart microsd
  -cena tj. przy obecnej specyfikacji ;)
  Zapewne pomniałem coś mniej lub bardziej ważnego.