Smartfony

OnePlus 6 Red oficjalnie zaprezentowany

przeczytasz w 1 min.

OnePlus 6 dostępny był do tej pory w dwóch odcieniach czerni oraz w bieli. Za kilka dni można będzie przy zakupie wybrać również kolor czerwony.

Zgodnie z tym co sugerowaliśmy, OnePlus 6 doczekał się nowej wersji. Nie przynosi ona wielu zmian, ale osoby kierujące się przy zakupie kolorem obudowy powinny być zadowolone.

Do oferty chińskiego producenta dołączył OnePlus 6 Red. Nazwa jest tu na tyle wymowna, że każdy od razu wie, iż mowa o czerwonej wersji kolorystycznej. W założeniu miała być ona ekstrawagancka i chyba się udało. Jednocześnie dowiadujemy się, że w celu zadbania o jak najbardziej odpowiedni odcień skorzystano tutaj z dodatkowej warstwy folii rozjaśniającej, co podnieść miało koszt produkcji o 5 dolarów.

OnePlus 6 Red

I tu producent płynnie przechodzi do ceny, bo dobrze brzmią zapowiedzi, iż nie będzie ona odbiegała od dostępnych już wariatów. Trzeba jednak dodać, że OnePlus 6 Red oferowany będzie tylko w jednej konfiguracji - 8 GB RAM + 128 GB. Oznacza to wydatek 569 euro. Sprzedaż ruszy za kilka dni.

Specyfikacja pozostaje oczywiście bez zmian. O niej oraz o możliwościach smartfona dowiecie się więcej z naszej recenzji.


Źródło: OnePlus

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Guczi04
  -11
  8GB ramu? A komu?
  • avatar
   Dragonik
   0
   Dla kobiety w sam raz.