Gry na konsole

Onrush - dynamiczne wyścigi twórców Driveclub na wakacje

przeczytasz w 1 min.

Onrush to dynamiczne (a właściwie wręcz szalone) wyścigi, nad którymi czuwają ekipy Codemasters i dawnego Evolution Studios. Oficjalnie potwierdzono, że premiera gry odbędzie się już za kilka miesięcy – będzie to tytuł w sam raz na wakacje.

Niezawodząca ostatnio firma Codemasters zapowiedziała pod koniec ubiegłego roku, że jej nowe szalone wyścigi zatytułowane Onrush zadebiutują w okolicach wakacji. Teraz okazuje się, że nawet nieco wcześniej.

5 czerwca 2018 roku – oto oficjalna data premiery gry Onrush na PlayStation 4Xbox One. Wiemy, że w planach jest również wersja pecetowa, ale ta ukaże się nieco później. Przy okazji zapowiedziano, że już w maju właściciele urządzeń Sony będą mogli wziąć udział w beta testach.

Oprócz edycji standardowej pojawi się też droższa o kilkadziesiąt złotych cyfrowa edycja specjalna (Digital Deluxe Edition) na PlayStation 4. Z jej zawartością możecie się zapoznać na poniższej grafice (kliknijcie, aby powiększyć):

Onrush DDE

Tworzone przez autorów WRC, MotorStorm i Driveclub dynamiczne wyścigi bez ściśle ustalonych tras, za to z zaawansowanym systemem zniszczeń i widowiskową oprawą otrzymają też – jak zdradzili Mistrzowie Kodu – tryb foto. To w nim zresztą wykonane zostały poniższe screeny:

Onrush screen 1

Onrush screen 2

Onrush screen 3

Onrush screen 4

Wkrótce mamy poznać kolejne szczegóły.

Źródło: Codemasters Blog, Onrush na Twitterze

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!