• benchmark.pl
  • Gry
  • Gameplay z Onrush - efektowne i zwariowane wyścigi wyglądają tak [AKT.]
Gry

Gameplay z Onrush - efektowne i zwariowane wyścigi wyglądają tak [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Onrush to najnowsze dzieło zespołu odpowiedzialnego za MotorStorm i Driveclub. Do tej pory zapowiadało się wyśmienicie, a po zaprezentowaniu fragmentu rozgrywki z perspektywy gracza oczekiwania… są jeszcze większe.

Aktualizacja, 22 marca 2018: Zwariowane wyścigi Onrush już wkrótce zaczną rozgrzewać konsole PlayStation 4Xbox One. Ekipa Codemasters do tej pory jednak nie pokazywała konkretnych fragmentów rozgrywki poza tym króciutkim materiałem (do obejrzenia poniżej). Na szczęście są też youtuberzy…

W sieci pojawiło się sporo filmów prezentujących Onrush w akcji. Potwierdzają one, że zdecydowanie nie będzie to gra dla każdego, ale ci, którzy walkę o zwycięstwo traktują dosłownie, powinni być zadowoleni.

Widać, że twórcy mocno inspirowali się serią MotorStorm (i nic w tym dziwnego – wszak za Onrush stoją ludzie, którzy wcześniej tworzyli Evolution Studios). Nie jest to jednak kopia – wiele wskazuje wręcz na to, że będzie to jedna z bardziej oryginalnych (i zarazem dających mnóstwo czystej frajdy) produkcji z autami w rolach głównych. 

Poniżej wstawiamy trzy gameplaye: od RajmanGaming HD, Eurogamer i OutsideXbox:

 

News, 7 marca 2018: Widzieliście już pewnie najnowszy zwiastun Onrush, czyli prawie gotowych, zwariowanych wyścigów od Codemasters. Niestety ten kolejny materiał po raz kolejny nie pokazał, co pojawi się na ekranie zwykłego gracza. Mistrzowie Kodu postanowili zmienić tę sytuację.

Najnowszy materiał wideo nie jest zbyt długi i nie zawiera zbyt wielu ujęć. Mimo to warto go obejrzeć – dlaczego? Ponieważ w końcu zaprezentowano fragment rzeczywistej rozgrywki, pochodzący ze wspomnianego na wstępie zwiastuna (tyle tylko że tym razem z „kamery gracza”).

Jak to wygląda? Sami zobaczcie:

Teraz już nie można mieć wątpliwości, że Onrush prezentuje się efektownie. Można też liczyć na niezłe wykonanie – wszak nad tą grą czuwają Mistrzowie Kodu i ekipa, która wcześniej dała nam MotorStorm i Driveclub.

Czy rzeczywiście gra (w której równie ważne, co dojechanie do mety na pierwszym miejscu, będzie to, by efektownie utrudnić realizację tego zadania innym), będzie taka dobra, jak się zapowiada? To okaże się 5 czerwca. Początkowo Onrush trafi na PlayStation 4 i Xbox One, a z czasem też na PC.

Źródło: Codemasters

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    0
    Pierwsze skojarzenie z Carmageddon. Tyle że Carmageddon przyciągał klimatem, a to jakoś odstrasza bardzo uproszczoną fizyką.