Gry

Operation Flashpoint: Dragon Rising już bez wsparcia

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza odsłona serii Operation Flashpoint nie znalazła wielkiego uznania wśród graczy. Spadające zainteresowanie tą produkcją skłoniło Codemasters do podjęcia decyzji o zaprzestaniu dalszego jej wspierania.

Firma Codemasters poinformowała dziś, że najnowszy dodatek DLC zatytułowany Overwatch kończy ostatecznie historię Operation Flashpoint: Dragon Rising. Od tego momentu gra nie będzie już wspierana i żadne nowe dodatki czy aktualizacje nie będą wydawane.

“Wraz ze zbliżającą się premierą najnowszego dodatku DLC – Overwatch na console Playstation 3 chciałbym Was wszystkich poinfromować, że zespół pracujący nad Dragon Rising zakończył wszelkie prace nad tą odsłoną serii Operation Flashpoint.” -przekazał na łamach forum Codemasters menadżer do spraw społeczności – Ian Webster. “Przepraszamy jeśli Dragon Rising i dwa wydane do tej pory dodtaki pozostawiły Was z uczuciem niedosytu, ale zgodnie z naszymi planami i kalendarzem prac większość zespółu odpowiedzialnego za Dragon Rising pracuje już nad kolejnym projektem.”

Źródło: VG247.com

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kory2
  0
  Wcale się nie dziwię że jest małe już zainteresowanie tą grą. Gdyż rynek jest zawalony grami wojennymi strzelaniem i tym wszystkim. Gram w tą grę i zdaje mi się że już kiedyś w to gdzieś grałem i zaczyna wiać nudą... A wielka szkoda.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   fajna gra
   szkoda
   • avatar
    _nick_
    0
    Na pewno to zwiększy sprzedaż tej gry ;]
    • avatar
     skins81
     0
     Codemasters popełniło bardzo duży błąd odnośnie tej gry, nie dodało obsługiwanie Dedykowanych serwerów. A bez takich serwerów użytkownicy nie będą grać i gra PADŁA. Gra bardzo dobrze się zapowiadała sam kupiłem tą grę ale firma Codemasters nie podeszła profesjonalnie do gry i fanów. A teraz zwala problem na graczy żal
     • avatar
      kubbak
      0
      Tak wielce zapowiadana gra i już EOL. Czyli nie warto w nią grać.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Haha Behemia do pierwszego OFP wypuszczała aktualizacje przez ponad 2 lata a partacze z Codemasters poddały się po 9 miesiącach,no ale nie ma się co dziwić bo z tym bublem nic się nie da zrobić.
       • avatar
        Darxis
        0
        Schrzanili tą grę
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         dobra wiadomosc, bedzie w serii klasyka za 29,99 - w sumie to eol.
         • avatar
          wizdar
          0
          Pierwszy Flashpoint wg mnie był lepszy od Dragon Rising, Army.

          Dragon Rising poszedł w jakimś innym w ogóle kierunku, i trudno powiedzieć co to miało być. Kilka godzin zabawy (frustrującej, bo w większości misji musiałem zdobyć chińskiego gnata z ACOG albo snajperkę żeby w ogóle coś zdziałać) i gra na półkę.

          ARMA była przesadzona pod względem trudności (wszystkowidzące AI)
          ARMA 2, hmmm,ze dwa razy próbowałem, ale jakoś nie mogłem ścierpieć gubiących się moich żołnierzy. W OF1 było lepiej z tego co pamiętam, ale tam autorzy nie kazali poruszać się po gęstej zabudowie,
          • avatar
           cysi3k
           0
           Jak można wydać grę bez możliwości odwrócenia osi Y... Chciałem zagrać, gdyż byłem gorącym zwolennikiem OF, ale byłem zmuszony odstawić tytuł po pierwszych 5 minutach gry i gorączkowego przeszukiwania opcji...
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            I Dragon Rising i Arma 2 to ciekawe tytuły ale bugi gorsze niż w mym kultowym Stalkerze.