Gry

Outbreak w Rainbow Six Siege

przeczytasz w 1 min.

Outbreak to specjalne, ograniczone czasowo wydarzenie, podczas którego w Rainbow Six Siege trzeba przeciwstawić się hordom zainfekowanych przeciwników.

Gracze, którzy zdecydowali się na zakup Rainbow Six Siege raczej nie żałują swojej decyzji. Zwłaszcza po ostatnich zapowiedziach producenta, wedle których będzie rozwijał ten tytuł jeszcze kilka lat. Póki co postarał się między innymi o Outbreak.

Jest to wydarzenie (udostępnione w ramach pakietu Operacji Chimera), które przygotowano jako prezent na dobry początek trzeciego roku z grą. Zabiera ono graczy do miasteczka Truth or Consequences, gdzie trzeba przeciwstawić się hordom zainfekowanych przeciwników.

Outbreak przygotowano z myślą o kooperacji, chociaż drużyna nie może być duża - maksymalnie trzech Operatorów. Twórcy przygotowali dwa poziomy trudności - Normal oraz Pandemic, ten drugi stanowić ma naprawdę duże wyzwanie.

Trzeba zaznaczyć, iż Outbreak to wydarzenie udostępnione za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Jest jednak ograniczone czasowo, bawić można się tu tylko do 3 kwietnia.


 


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    vitucky
    0
    dobra sieczka jest :)