Gry komputerowe

Zajrzyjcie na GOG - Oxenfree za darmo i mnóstwo innych okazji

przeczytasz w 1 min.

GOG rozdaje ciekawą przygodówkę, oferuje też wiele innych tytułów w niższych cenach.

Okres świąteczny do dobry czas na uzupełnienie swoich kolekcji gier. Bardzo dobrze tezę tę potwierdza oferta, z jaką mamy obecnie do czynienia na platformie GOG.

Przede wszystkim, w ramach prezentu zupełnie za darmo rozdawana jest gra Oxenfree (w wersji bez DRM). Co trzeba zrobić, aby ją otrzymać? Niewiele. Wystarczy udać się na podstronę tego tytułu i skorzystać z opcji darmowego pobierania. Co ważne, najpóźniej do 21 grudnia do godziny 14:59. Więcej Oxenfree dowiedzieć możecie się z naszej recencji.

Oxenfree

To jednak nie wszystko. Warto przypomnieć, że na GOG cały czas trwa zimowa wyprzedaż (do 26 grudnia, godz. 23:59). Każdego dnia pojawiają się kolejne gry w niższych cenach, już ponad 1000 tytułów dostępnych jest z rabatami do -90%.

Jest z czego wybierać, ostatnio do wyprzedaży dołączyły między innymi:

 • gry z katalogu Bethesdy (m.in. Fallout 1, 2 i New Vegas, The Elder Scrolls: Oblivion i Morrowind, klasyczny DOOM, Return to Castle Wolfenstein i inne) do -75%
 • gry STAR WARS (m.in. The Force Unleashed, KOTOR, Jedi Knight, X-Wing vs. TIE Fighter, Empire at War i inne) do -66%
 • klasyki LucasArts (m.in. Sam & Max, LOOM, Indiana Jones, Monkey Island i inne) do -75%
 • gry z katalogu 2K Games (m.in. MAFIA, Civilization IV, Sid Meier's Pirates!, klasyczne odsłony X-COM, Railroad Tycoon 3 i inne) do -75%

Osoby robiące większe zakupy liczyć mogą na niespodzianki. Po wydaniu 50 złotych na wyprzedaży otrzymuje się westernowe Hard West, a po wydaniu 130 złotych można liczyć na kosmiczne Master of Orion (2016).

Źródło: GOG

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yansi
  -7
  Ciężko było podać redaktorku link do gry na GOG aby nie musieć jej szukać?