Gry na konsole

Nowy zwiastun czwartoosobowego Paviliona

przeczytasz w 1 min.

Po prostu klimatyczne 90 sekund z tą nietypową grą logiczną studia Visiontrick Media.

Pavilion gra

Do premiery gry Pavilion pozostało już (podobno) naprawdę niewiele czasu. Firma Sony opublikowała nowy zwiastun, który w 90 sekund pokazuje czego po tej niezależnej przygodówce z perspektywy czwartej osoby powinniśmy się spodziewać. 

Jak wiemy już od jakiegoś czasu, w grze Pavilion naszym zadaniem będzie poprowadzenie człowieka przez świat fantasy bez możliwości przejęcia nad nim bezpośredniej kontroli. Na kolejnych poziomach będziemy musieli tak zarządzać otoczeniem, by protagonista szedł tam, gdzie chcemy. Dzwoniący dzwonek zwróci na przykład jego uwagę, a ciemność zdecydowanie go nie zachęci.

Twórcy zapowiadają dużo zabawy i łamigłówek. Najważniejsze będzie odkrycie praw, jakimi rządzi się ten świat i poznanie charakterystyki naszego głównego bohatera – co lubi, a czego się boi. 

Nie wiadomo kiedy dokładnie gra Pavilion ujrzy światło dzienne, ale nastąpi to najprawdopodobniej wczesną jesienią. Platformami docelowymi są konsole PlayStation 4 i jej mniejsza kuzynka – PS Vita. 

Gotowi na półtorej minuty z Pavilionem? Zatem oglądajmy:

Źródło: PS Blog

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bartekmustach
  3
  Phii... czwartoosobowa. Dziękuję postoję i poczekam na gry piątoosobowe ;). Ciekawe jakich terminów określających grę można się jeszcze spodziewać ze strony producentów - gra czterowymiarowa, międzywymiarowa?

  A co do Paviliona to zapowiada się ciekawie i przede wszystkim twórcy mieli pomysł, a o to ciężko w dzisiejszych czasach.
  • avatar
   SzybkiSasza
   0
   Natura rozgrywki przypomina tą z eXperience 112... Mam nadzieję, że nie będzie jednak tak nudna. Przynajmniej pod względem artystycznym - wygląda ciekawie :)
   • avatar
    PL_SBX
    0
    Myślałem że chodzi o laptopa -,-

    No, ale gra zapowiada się ciekawie.
    • avatar
     severian
     0
     Czwartoosobowa,haha no ja nie mogę.Ta nowość jest tak stara jak same gry komputerowe.