Gry

Pierwszy zwiastun fabularny Sniper Elite 4

przeczytasz w 1 min.

Karl Fairbune działać będzie tym razem na terenie Włoch. W czym gracze będą musieli mu pomóc?

Dłuższy czas nie było okazji do tego, aby wspomnieć o Sniper Elite 4. Rebellion uznało najwidoczniej, że najwyższa pora na zmianę takiego stanu rzeczy i postanowiło przypomnieć nam o tym tytule.

Światło dzienne ujrzał nowy zwiastun, którym, dzięki polskiemu wydawcy, możemy cieszyć się w rodzimym języku (pamiętając, że szykowane jest spolszczenie kinowe). Materiał skupia się na fabule gry. Już od pierwszych zapowiedzi wiemy, iż tym razem Karl Fairbune działać będzie na terenie Włoch, w roku 1943 roku. Teraz poznać można nieco więcej szczegółów misji, w której realizacji trzeba będzie bohaterowi pomóc.


Jak widać, przypomniano też o dacie premiery. Skoro mowa o 14 lutego, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Sniper Elite 4 zawita na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4.

Źródło: vg247, Cenega Polska

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bankaigoku
  7
  Hahahha, niezły ubaw! W zwiastunie umieścili flagę Republiki Federalnej Niemiec, zamiast III Rzeszy.
  • avatar
   stalkerpl
   5
   przeciez tu nic nowego nie pokazano, zrobic taki filmik z napisem 4 to zadna filozofia a caly material zerznac z poprzedniej wersji
   • avatar
    StartX_pl
    -1
    Mnie zawsze denerwowały te wszystkie scenki przerywające rozgrywkę, gdzie autorzy chcieli zrobić widowiskowe "dostanie kulki", podobnie jak w samochodówkach musi był kilku(nastosekundowa) scenka, pokazująca jak auto wywija piruety po dzwonie.
    • avatar
     rejsman
     0
     Mnie jakoś ta część Sniper Elite nie przyciąga do siebie ale to może wina Hitlera :P
     • avatar
      fitgame
      0
      A mnie bardziej by interesowała Zombie Nazi Army 4.