Oprogramowanie

Pliki: PhotoFiltre 6.4.0

przeczytasz w 1 min.

Antonio Da Cruz, twórca programu graficznego "PhotoFiltre" wydał jego nową wersję. To niewielka, darmowa aplikacja dla amatorów chcących nieco podrasować swoje zdjęcia, przygotować je do publikacji w sieci.

  Pliki:
  

PhotoFiltre 6.4.0 jest przyjaznym i funkcjonalnym programem służącym do obróbki zdjęć i grafiki. Nie jest tak zaawansowany, jak komercyjne odpowiedniki, lecz do amatorskiego użytku domowego nadaje się idealnie. Posiada wiele podstawowych funkcji jak np.:

  • Zmiana wielkości, przycinanie, łączenie większej ilości obrazków w jeden,
  • Stosowanie filtrów (podzielonych na kategorie: artystyczne, zniekształcające, stylizujące, efekty starości, efekty wizualne)
  • Wygładzanie, wyostrzanie, redukcja kurzu, zmiękczanie
  • Nakładanie tekstur, dodawanie ramek i tzw. "PhotoMaque".

Malować można przy użyciu różnych kształtów (np. kwadrat, kółko, gwiazda, śnieżka, strzałka, liść oraz bardziej zaawansowanych możliwości pędzla). Program jest bardzo łatwy i przyjemny w obsłudze. Wystarczy kilka chwil, by nauczyć się jego obsługi. Działa na komputerach, pracujących na systemach Windows.


Pobierz:

Rozmiar pliku: 3,8 MB

WAŻNE: Aby uzyskać polską wersję językową należy rozpakować pobrane archiwum "TranslationPL" i znajdujący się tam plik wkleić do folderu, w którym zainstalowany jest program. Następnie należy usunąć stamtąd plik "TranslationEN". 

 

Źródło: PhotoFiltre.free.fr

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!