Myszki

Płyta główna, chłodzenie Noctua, mysz - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Płyta główna ASUS z chipsetem Intel G45, chłodzenie Noctua oraz niedroga mysz Tracer.

 • Asus P5Q-EM
  Świetna sprawa, nareszcie skończyły się problemy z Power Menegment. Komputer zasypia, budzi się, wyłącza i włącza bez żadnego problemu. Wydajność bez zastrzeżeń, ale mierzona "na oko". To co mnie najbardziej urzekło w tej płycie, to stabilność. Normalnie nie do zawieszenia ;) Raid sprawdza się bez zarzutu, wydajnie i bez niespodzianek. Jedyny minus to grafika. Niby nowoczesna, niby miała pociągnąć starsze tytuły ale Diablo 2 cięło się masakrycznie, a to przecież prehistoria w dodatku w rodz. 800x600. Może coś źle ustawiłem, może dałem złe sterowniki. Nie wiem. Faktem jest że nie było dobrze (za to gwiazdka w dół).
   
 • Noctua NH-C12P
  Zalety: Radiator świetny. Bardzo dobre mocowanie. Jego budowa ułatwia nadmuch powietrza na płytę główną i kartę graficzną i obniża ich temperaturę o kilka stopni. Wady: wentylator. Jego silnik pracuje impulsowo i wieczorem, kiedy z zewnątrz nie dochodzi hałas otoczenia, z wentylatora dochodzą bardzo nieprzyjemne dźwięki, drażniące moje uszy do tego stopnia, że wentylator odłączyłem całkowicie i zastąpiłem go innym wentylatorem. Korzystałem z regulatora obrotów ale to nic nie pomogło ponieważ regulatorem można zmienić tylko częstotliwość tych dźwięków czyli na najmniejszych obrotach są one rzadsze ale tak samo dokuczliwe nawet w trybie ultra low noise.
   
 • TRACER Diablo Orange TRM-138 USB
  ogolnie jestem zadowolony, myszka ladna i wygodna, tylko mam problem z bocznymi klawiszami, nie da sie ich skonfigurowac, sa ustawione na wstecz/dalej a zawsze na bocznych mialem kopiuj/wklej i tylko za to -2 punkty
   

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lightning
  0
  Nie ma o czym gadać - najlepsze płyty pod kazdym względem są z Asusa
  • avatar
   Terrorek
   0
   oO diablo 2 sie cielo ?? to tylko i wylacznie cos z sterami bylo skopane ..