Telefony

Podsumowanie miesiąca, czyli aktualności na topie - luty 2009

Marcin Sieradzki | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Marcin Sieradzki
1 komentarz Dyskutuj z nami

Najkrótszy miesiąc roku minął błyskawicznie. W przeciągu 28 dni wydarzyło się jednak wiele ciekawego. Po pierwsze, w lutym AMD oficjalnie zaprezentował długo wyczekiwane procesory Phenom II dla podstawki AM3 - test układów możecie przeczytać w dziale "Testy i recenzje".

Po drugie, Intel pochwalił się 32 nanometrowym układem Westmere, który po raz kolejny potwierdza jak szybki potrafi być postęp ze strony Intela. Przypomnijmy, że producent za wszelką cenę stara się utrzymać szaleńcze tempo miniaturyzacji układów - póki co plan przebiega zgodnie z założeniami.

Po trzecie, jak co roku, w stolicy Katalonii (Hiszpania), odbyły się największe na Starym Kontynencie targi związane z branżą telefonii komórkowej. Na stronach benchmark.pl znajdziecie sporo informacji na temat premier i zapowiedzi jakie miały miejsce w trakcie imprezy Mobile World Congress w Barcelonie - m.in. o tym jak firmie Microsoft skradziono kopię Windows Mobile 6.5 czy też o współpracy Goolge i nVidia.

Ponadto jak co miesiąc przedstawiamy Wam listę najpopularniejszych tematów w dziale Aktualności. Wśród nich jak zwykle dużo o Windows 7, garść informacji o nowych Radeonach, a także doniesienia ze świata gamingu.

 

Phenom bije rekordy - Finowie mocno ''wykręcają" AMD

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Baleryon
    Panie Marcinie, kręcę nosem na używanie terminu "gaming". Piszmy po prostu "ze świata gier", "produkty dla graczy", a nie "produkty gamingowe".