Gry

Pojazdy w Red Orchestra 2

przeczytasz w 2 min.

Czołgi mają grać ogromną rolę w nowej strzelance TripWire Interactive.

 Warto przeczytać:
 

Chivalry - średniowieczne FPP

Czekacie na Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad? Nie możecie się już doczekać niezwykle realistycznych pojedynków na śmierć i życie na froncie wschodnim drugiej wojny światowej? Projektanci z TripWire Interactive ciężko pracują, abyśmy jak najszybciej mogli zagrać w tę wieloosobową strzelankę FPS, a my ujawniamy dziś kilka informacji na temat pojazdów, które zobaczymy w grze.

Walki w RO2 nie będą się bowiem toczyć tylko na piechotę i każdy z graczy w którymś momencie rozgrywki będzie musiał zamknąć się w brzuchu stalowego potwora. Zespół TripWire spędza nad każdym modelem czołgu przeszło trzy miesiące, aby zapewnić realizm jego odwzorowania. Każda z maszyn przedstawionych w grze składać się będzie z przeszło dziesięciu odrębnych elementów mechanicznych, które wrogowie będą mogli uszkodzić. Zniszcz gąsienicę, a czołg będzie miał problemy z poruszaniem się. Uszkodź działo, a nie będzie mógł cię ostrzeliwać z dystansu. Wyeliminuj załogę - nie będziesz się musiał już niczym przejmować, a dodatkowo czołg będzie do twojej dyspozycji.

Na początek w RO2 będziemy mogli wsiąść do T-34 lub Panzer 4, ale TripWire Interactive zapowiadają, że kolejne maszyny będą dostępne do pobrania jako DLC. Prowadzenie czołgów też będzie realistyczne - jako kierowca będziemy musieli patrzeć przez maluteńki wizjer i prowadzić swój pojazd niemal w ciemno, a jako dowódca będziemy mogli na moment wychylać się przez wieżyczkę i rozglądać wokół. Uwaga na snajperów!

W trakcie jazdy czołgiem będziemy mogli korzystać z pomocy innych graczy lub sztucznej inteligencji, która przejmie obowiązki strzelca albo kierowcy. Niestety, jeśli któryś z nich zginie, będziemy musieli albo przejść przez ciasne wnętrze czołgu i zająć jego miejsce albo szybko ewakuować się z wnętrza metalowej bestii.

Trzeba przyznać, że wszystkie te informacje potwierdzają tylko niezwykły realizm rozgrywki, którego oczekujemy po Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad. Premiera gry już w lipcu, wyłącznie na PC, a obowiązki polskiego dystrybutora pełni Cenega Poland.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "Czekacie na Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad?"

  Taaaaaaaaaaaaaaaaaaak!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie no pogratulować BMK refleksu. To było wiadome od początku gdy pierwszy raz pokazali screeny...
   • avatar
    Gadget
    0
    Bieda, bo nie ma Tiger'a II