Gry komputerowe

Polacy tworzą kolejną grę - strzelankę 2084

przeczytasz w 1 min.

2084 to gra FPS, w której odnaleźć powinni się przede wszystkim sympatycy cyberpunkowych klimatów.

Jeśli trzymacie kciuki za polskie gry to dopiszcie do listy 2084. Mało chwytliwy tytuł? Trudno powiedzieć, ale patrząc na pierwsze informacje i materiały można pokusić się o stwierdzenie, że sama rozgrywka da sporo frajdy.

Za prace odpowiadają ekipy Bloober Team oraz Feardemic (ta druga w większym stopniu). Gra pojawiła się już na platformie Steam i jeszcze w tym miesiącu dołączy do programu wczesnego dostępu. Na premierę finalnej wersji trzeba będzie poczekać zdecydowanie dłużej, aż do 2020 roku.

2084 to strzelanina, w której odnaleźć powinni się przede wszystkim sympatycy cyberpunkowych klimatów. Trudno mówić o zaskoczeniu, fabuła przedstawi wydarzenia rozgrywające się w roku 2084 i zmusi graczy do walki z hordami wrogów.

2084 gra

Twórcy obiecują nie tylko dynamiczną akcję, ale również obszerny arsenał i urozmaicenie w postaci hakowania elementów otoczenia.

W momencie pojawienia się w programie wczesnego dostępu gra oferować będzie kampanię oraz tryb Endless, w którym trzeba będzie stawić czoła kolejnym falom wrogów.


Źródło: Feardemic

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bywalec2
  5
  Po tym krótkim zwiastunie nie przewiduje wielkiego zainteresowania tym tytułem.
  • avatar
   pablo11
   2
   Troszkę dziwny tytuł wybrali, biorąc pod uwagę, że cyberpunk 2077 wychodzi pewnie w tym samym roku.
   • avatar
    Makkk
    2
    Jeżeli to będzie coś w stylu Hard Reset to biorę w ciemno. Fajnie, jakby fabuła była czymś więcej niż tylko tłem do strzelanki.