Gry

Polski Sniper: Ghost Warrior Contracts na fragmentach rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Seria Sniper: Ghost Warrior zjednała sobie na tyle dużą rzeszę fanów, że rodzime studio CI Games nie zamierza zaprzestawać jej rozwoju. W tym roku potwierdzi to za pośrednictwem Sniper: Ghost Warrior Contracts.

Wprawdzie na nadmiar informacji i materiałów wideo dotyczących tego tytułu narzekać nie można, ale powoli zaczyna wszystkiego przybywać. Tym razem na kanale Arekkz Gaming pojawił się dość obszerny gameplay pozwalający przyjrzeć się 20 minutom rozgrywki.

Przypomnijmy, że akcja Sniper: Ghost Warrior Contracts rozgrywa się na Syberii. Nakazuje to sądzić, iż będą dominowały mroźne i śnieżne klimaty. W tym przypadku zaprezentowana została lokacja Kolchak Harbor. Czego się po niej spodziewać i jakich narzędzi używać do eliminowania wrogów? Odpowiedzi, przynajmniej częściowej, szukajcie poniżej. Do dyspozycji graczy oddany zostanie tutaj nie tylko karabin snajperski, cześć arsenału poniższy gameplay przybliża.

Sniper: Ghost Warrior Contracts gameplay

Warto przypomnieć, że kilkanaście dni temu twórcy ujawnili datę premiery gry. Sniper Ghost Warrior Contracts zadebiutuje 22 listopada, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Arekkz Gaming

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    BILInek
    -1
    wyglada jak gra na urzadzenia mobilne