Gry

Porcja rozgrywki z Monster Hunter: World

przeczytasz w 1 min.

Monster Hunter: World zadebiutuje pod koniec stycznia, ale tylko na konsolach. Właściciele PC poczekają na ten tytuł zdecydowanie dłużej.

Styczeń nie przyniesie nam wielu gorących premier, za jedno z ciekawszych wydarzeń tego miesiąca uznać trzeba będzie pojawienie się Monster Hunter: World. Capcom postanowił o swojej produkcji przypomnieć.

Opublikowany został nowy materiał wideo, ale za nim do niego przejdziemy warto przypomnieć o dacie premiery. Wprawdzie mówimy tutaj o 26 stycznia, ale dotyczy to tylko wersji na konsole PlayStation 4 and Xbox One. Gra trafi też na PC, ale tutaj trzeba będzie wykazać się zdecydowanie większą cierpliwością, ponieważ zainteresowani poczekają do jesieni. Twórcy twierdzą wprost, że dodatkowy czas jest im niezbędny do tego, aby gra prezentowała oczekiwany poziom.

Wracając natomiast do wspomnianego materiału wideo, to dość obszerne fragmenty rozgrywki. Zarejestrowano je na mapie Coral Highlands, która okazać powinna się jedną z większych, a jednocześnie najbardziej oryginalnych i kolorowych.


Źródło: Monster Hunter

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BariGT
  0
  HDR praktycznie oslepia, gi ta biedna grafika...
  • avatar
   raffal81
   0
   Grałem w wersje BETA, słabe to, słabe.