Gry

Porcja rozgrywki ze Styx: Shards Of Darkness

przeczytasz w 1 min.

Cyanide Studio małymi krokami zbliża się do zakończenia prac nad grą. Jak Styx: Shards Of Darkness prezentuje się na ten moment?

Focus Home Interactive pochwaliło się nowym materiałem wideo promującym grę Styx: Shards Of Darkness. Co najważniejsze, jest on bardzo konkretny i pozwala przyjrzeć się kilku minutom rozgrywki.

Zanim do niego jednak przejdziemy wypada przypomnieć, iż mowa tu o następcy całkiem udanego Styx: Master of Shadows, nad którym pracuje Cyanide Studio. Ponownie spotkać można będzie znanego już bohatera, ale przesiadka na nowszą wersję silnika Unreal dać ma twórcom zdecydowanie większe pole do popisu w zakresie wielkości i prezentacji świata.

Zobaczyć mamy wiele ciekawych lokacji, niektóre z nich załapały się na omawiane wideo. To miedzy innymi Wildoran, sanktuarium w mieście Korrangar czy Thoben - miasto złodziei. Zanosi się na sporą różnorodność odwiedzanych miejsc, na wiele sposobów eliminować można będzie też przeciwników.


Jeśli dotrwaliście do końca materiału to zauważyliście, że podana została przybliżona data premiery gry - marzec przyszłego roku.

Źródło: Focus Home Interactive

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    gural23
    0
    Przyjemna gierka :)