Ciekawostki

Powstał wiedźmiński kalkulator. Co mało zaskakujące, to polski pomysł

przeczytasz w 1 min.

Wiedźmin od Netflix niesamowicie wywindował popularność uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Jeśli do tej pory nie mieliście z nim do czynienia to na nadrobienie zaległości potrzeba będzie sporo czasu. Ile dokładnie?

Wiedźmiński kalkulator pozwala obliczyć czas potrzebny na przeczytanie książek i ukończenie gier

Odpowiedzi na to pytanie udziela wiedźmiński kalkulator przygotowany przez jedną z naszych rodaczek, Marysię Kluziak. Jak już się zapewne zorientowaliście po kliknięciu w link, to algorytm, który pozwala wyliczyć czas potrzebny na przeczytanie książek i ukończenie gier osadzonych w wiedźmińskim świecie. To właśnie od nich się zaczęło, zanim na szerokie wody wypłynął serial Wiedźmin od Netflix.

Przewidziano tutaj kilka zmiennych. W przypadku książek można ustawić prędkość czytania, czas, który chce się na to poświęcić każdego dnia oraz to, które książki chce się w ogóle poznać. Gracze mogą z kolei wybrać preferowany styl rozgrywki i czas, jaki na nią mają. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednocześnie wyliczyć czas potrzebny na ukończenie książek i gier.

Wiedźmiński kalendarz

Dla znających wiedźmiński świat też coś mamy

Jeśli kalkulator nieszczególnie Wam się przyda, ponieważ przygodę z książkami oraz grami macie za sobą to być może zechcecie sprawdź swoją znajomość wiedźmińskiego uniwersum w naszym quizie.

Na nową grę CD Projekt Red w omawianym świecie póki co niewiele wskazuje. Netflix ma za to ambitne plany i poza pracami nad drugim sezonem serialu zajmuje się też rozwojem animacji Wiedźmin: Zmora Wilka.

Źródło: omnicalculator

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!