Systemy operacyjne

Prace nad Windows 10 Anniversary Update dobiegają końca

przeczytasz w 1 min.

Największa aktualizacja w historii Windows 10 pojawić ma się zgodnie z planami - pod koniec lipca.

Niektóre osoby korzystające z Windows 10 mają co do aktualizacji Anniversary Update bardzo duże nadzieje. Inni wręcz przeciwnie, ale niezależnie do poglądów największa aktualizacja w historii tego systemu pojawić powinna się zgodnie z planami.

A wbrew pozorom nie musiało być to takie oczywiste. Producent miał z Windows 10 parę problemów, czego najlepszym dowodem brak niektórych funkcji na jego premierę i wdrażanie ich w kolejnych łatkach. Prace nad Anniversary Update postępują jednak tak jak oczekiwano i są już na ostatnim etapie.

Informacje takie przekazuje dobrze zaznajomiony zawsze w temacie omawianego systemu portal winbeta. Windows 10 Anniversary Update oznaczony będzie jako kompilacja Windows 10 1607. Finalizacja prac nad omawianą łatką i przygotowania do jej wdrażania skutkują tym, iż biorący udział w programie Windows Insiders nie będą otrzymywać teraz nowych funkcji do testowania. Producent powróci do tego za jakiś czas, teraz skupiać ma się jedynie na optymalizacji i poprawkach ewentualnych błędów.

Dokładna data udostępnienia Windows 10 Anniversary Update nie jest jeszcze znana, ale można mieć już pewność, że dotrzymany zostanie termin mówiący o końcówce lipca.

Źródło: techcrunch, winbeta

Komentarze

34
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AntySyjon
  10
  hehe windows 10 i tak już jest kapitalnym systemem, jak go jeszcze ulepszą to praca na kompie będzie czystą przyjemnością. To pierwszy windows na którym nie walczę z funkcjami i oknami tylko używam mega komfortowo i bardzo intuicyjnie, już zapomniałem co to jest BSOD, awaria, zawieszenie czy zamulenie kompa, wszystko działa jak w zegarku odkąd 8.1 updejtowałem zaraz po premierze, jedyną wadą jest to że Edge jeszcze raczkuje i nie umywa się do wyjadaczy jak mozilla czy opera. A hejterzy niech dalej siedzą na XP i hejtują
  • avatar
   SiLNOR3KI
   4
   Ja XPka miałem aż do chwili, kiedy kupiłem lapka z 8GB RAMU, w innym wypadku nadal miałbym XP. Teraz mam moją ulubioną 7ke i póki co też nie mam jeszcze pomysłu, czemu miałbym zmieniać na W10. Żadnego hejtu na 10, po prostu nie widzę sensu póki co...
   • avatar
    Yukko
    4
    Dla mnie Win 10 wciąż jest w fazie Beta. Jedni chwalą, drudzy mają z systemem problemy. Moje zainteresowanie nim spadło po przeczytaniu o tych wszystkich szpiegach jak i faktu, że jeszcze nie jest skończony.

    A takie agresywne lub nieuczciwe polityki/działania powinny być tępione tak by korporacja to odczuła. Żeby system pobierał się bez wiedzy użytkownika i instalował sam z siebie mimo masowych odmów na aktualizację? Tak jak z nVidią i GTX 970 która ma 3,5GB + 0,5GB VRAM i nie powinno być rzeczy "bo i tak super karta, o co wam chodzi?". To dla mnie to są przyzwolenia na takie działania.

    A tu co? Wielu ludzi po roku pewnie nadal ma przekonanie, że Win 10 jest darmowy podczas gdy to tylko aktualizacja była darmowa. Wiele osób chwali niedokończony nawet system który może sprawiać problemy. Przez takich użytkowników właśnie wszystkie idzie ku gorszemu bo zgadzają się, biorą i chwalą ignorując detale które będą prowadzić ku gorszemu.

    Narzekamy chociażby na DLC w grach, gdyby gracze masowo je tępili to by dziś ich nie było bo by zdechły zaraz po pojawieniu się. Zapewne efekt masowego myślenia "mój głos i tak nic nie zmieni".
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Nowy update Windowsa 10 bedzie ściągać automatycznie Denuvo z gier.
     • avatar
      Balrogos
      0
      Czyli dopiero w tej latce naprawia blad "INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE"?
      • avatar
       kerry_sd
       0
       "Finalizacja prac nad omawianą łatką i przygotowania do jej wdrażania skutkują tym, iż biorący udział w programie Windows Insiders nie będą otrzymywać teraz nowych funkcji do testowania. Producent powróci do tego za jakiś czas, teraz skupiać ma się jedynie na optymalizacji i poprawkach ewentualnych błędów"

       bzdura, kolejny, testowany wewnętrznie build wprowadza nowe i mocno wyczekiwane funkcjonalności synchronizacji danych
       • avatar
        WEXEL
        -2
        Może faktycznie będzie to lipiec...1607...może to znaczy 2016.07? :)
        • avatar
         stalkerpl
         0
         matołki, bedzie to lipiec ale 29.07.2016r, to jest dokładna data