• benchmark.pl
 • Gry
 • Premiera Get Even opóźniona, przyczyną zamach w Manchesterze
Gry

Premiera Get Even opóźniona, przyczyną zamach w Manchesterze

przeczytasz w 1 min.

Jak zawsze pojawiać będą się pytania, czy aby poprawność polityczna nie jest w takim przypadku przesadzona?

Jeśli odliczaliście ostatnie dni do premiery Get Even to nie mamy dobrych wieści. Trzeba będzie poczekać na nią nieco dłużej.

Plany zakładały, iż produkcja studia The Farm 51 zadebiutuje w najbliższy piątek, 26 maja. W ostatniej chwili zdecydowano się jednak przesunąć premierę niemal o miesiąc - na 23 czerwca. Z oficjalnego komunikatu dowiedzieć, możemy się, iż przyczyną takiego stanu rzeczy jest poniedziałkowy zamach terrorystyczny, jaki miał miejsce w Manchesterze.

„Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, postanowiliśmy przełożyć premierę gry. Jednocześnie chcieliśmy przekazać najgłębsze kondolencje wszystkim poszkodowanym.”

Wydaje się, że głównej mierze chodzić może tutaj o motyw młodej dziewczyny przywiązanej do krzesła i towarzyszącej jej bomby, co zobaczyć mogliśmy na wielu materiałach promujących Get Even. Jak zawsze pojawiać będą się pytania, czy aby poprawność polityczna nie jest w takim przypadku przesadzona? W oczekiwaniu na premierę warto zapoznać się z naszymi wrażeniami dotyczącymi rozgrywki, o których spisanie pokusiliśmy się na podstawie zamkniętego pokazu gry.


Źródło: dsogaming, BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  12
  Nie widzę zanadto związku...
  Nie wydadzą w tym roku Farming Symulatora 2017, ze względu na majowe przymrozki?
  • avatar
   Konto usunięte
   7
   To nie poprawność.
   Ludzie muszą się oswoić z tym co się stało, wydawca chce uniknąć narażenia się na krzywy wzrok ludzi i posądzanie o zły smak.
   • avatar
    Ben_Dover
    1
    Niby rozumiem wszystkie argumenty, ale ta decyzja ma też pewnie dla wydawcy jakieś plusy. Po pierwsze - zawsze jest trochę więcej czasu na dopieszczenie patcha day1. Po drugie - zawsze to jakiś większy rozgłos. Nie, żeby ten akurat był Get Even szczególnie potrzebny, bo gra pewnie wybroni się sama, ale takie działanie z pewnością marketingowo nie zaszkodzi. W końcu o produkcji będzie się mówić w szerszym kontekście.
    • avatar
     sebmania
     0
     Bardziej dodatkowa reklama, "Składamy kondolencje wszystkim, a tak przy okazji kup nowy produkt"
     • avatar
      Pogromca blacharni Pro
      -7
      A ja uwazam, ze studio moglo wykorzystac ten moment do lepszego przygotowania sie do premiery, a zamach to jedynie dobry pretekst do przelozenia.

      Patrzac z drugiej strony, jednak to moze miec sens, aczkolwiek nikt na swiecie nie przeklada jakichs wydarzen, premier, spotkan, otwarc z tego powodu. Swiat musi sie krecic i isc do przodu dalej, a smutek mozemy nosic w sercach.