Gry

Prey promowany na Gamescom - mamy fragmenty rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Prey nabiera kształtów. Twórcy chwalą się nowym materiałem wideo z gry.

Przez dłuższy czas Prey pozostawał produkcją bardzo tajemniczą, ale powoli wszystko zaczyna się rozjaśniać. Co najważniejsze, mamy już całkiem dobre wyobrażenie na temat rozgrywki.

Już wcześniej prezentowane były materiały wideo, ale trudno było doszukiwać się na nich konkretniejszych fragmentów rozgrywki. Tym razem jest inaczej, a to z racji materiału przygotowanego z myślą o targach Gamescom 2016. Zobaczyć możemy kilka scen, w tym tych pokazujących wykorzystanie działka LEPIK i supermocy - supertermiki, a także mimikry.

„Nazywasz się Morgan Yu i jesteś przedmiotem moralnie podejrzanych eksperymentów mających na celu ulepszenie gatunku ludzkiego. W roku 2032 budzisz się na pokładzie stacji kosmicznej Talos I i musisz odkryć kryjące się w jej wnętrzu tajemnice, broniąc się jednocześnie przed tajemniczymi siłami obcych, którzy przejęli obiekt. Do twojej dyspozycji pozostają narzędzia, które znajdziesz na stacji, a także twój spryt, broń i umiejętności parapsychiczne, które pozwolą ci stawić opór zagrożeniu i – miejmy nadzieję – przetrwać.”


Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Czy tylko mnie bardziej do gustu przypadł trailer z podkładem Johny Cahsa, gdzie wcielaliśmy się w postać łowcy nagród?
  • avatar
   czorcik696
   4
   Raczej nie mój klimat, bo to nie klimat PREYa. No i ta zamiana w kubek... Pewno arcoroc, bo jak by się stłukł to by było po chłopie, a ziemia musiałaby się ratować sama. Żenua
   • avatar
    login1969
    2
    Ogólnie cieniutko coś...
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Przypomina Bioshock, podnoszenie itemow od razu z numerem ile, GlueGun = zamrazanie, jakies dodatkowe moce.