• benchmark.pl
 • Gry
 • Galeria obrazków z finalnej wersji Project CARS robi wrażenie
Gry

Galeria obrazków z finalnej wersji Project CARS robi wrażenie

przeczytasz w 1 min.

Najprawdopodobniej mowa o rozdzielczości Full HD, a więc w grę wchodzić mogłaby wersja PC lub PlayStation 4.

Project CARS gra finalna wersja

Na Project Cars czekamy już naprawdę długo. Ostatnio dowiedzieliśmy się jednak, że prace nad grą zostały zakończone i tym samym można być już niemal pewnym jej coraz bliższego debiutu. Debiutu, po którym gracze sporo sobie obiecują, a producent i tak cały czas jeszcze bardziej wyostrza im apetyty.

Slightly Mad Studios opublikowało już naprawdę mnóstwo materiałów promujących grę, a dodatkowo te pojawiały się też z innych źródeł. Z tym drugim przypadkiem mamy do czynienia i tym razem, ale w niczym nie umniejsza to skali atrakcyjności udostępnionych treści.

Jeden z użytkowników Reddit zaprezentował dość bogatą galerię z Project CARS. Screeny pochodzić mają z finalnej wersji gry, ale nie ujawniono większej dawki informacji. Najprawdopodobniej mowa o rozdzielczości Full HD, a więc w grę wchodzić mogłaby wersja PC lub PlayStation 4.

Tak czy inaczej wyglądają one naprawdę rewelacyjnie. Zajrzyjcie zresztą do poniższej galerii i przekonajcie się sami. Można rzecz jasna narzekać, że to jedynie obrazki, ale prawdą jest też, że oprawa graficzna to element, o który obawiać można się tu chyba  w najmniejszym stopniu.

Przypomnieć pozostaje jedynie, że premiera gry odbędzie się 8 maja. W tym dniu Project CARS pojawi się na wymienionych już wyżej platformach, a także na Xbox One. Tu oferować będzie jednak niższą rozdzielczość.

Źródło: dsogaming

Komentarze

25
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Takie fotki to ja już w Gran Turismo 5 widziałem i nie miało to wiele wspólnego z rozgrywką... ;)
  • avatar
   -AKATSUKI-
   2
   Calm ur tits dude, driverclub is a big shit
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Gra widmo ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Wszystkie foty przedstawiają zbliżenia na auta, ale ciekawy jestem, czy poprawili wygląd tras. Ja po zagraniu w betę narzekałem na wygląd tras, prostota niektórych scenerii troszkę raziła.
     • avatar
      arturho7
      -1
      Forza robi lepsze wrażenie, przejazd po tej trasie wygląda jakby się odbył w samo południe a w Cars jak o 5 rano, poza tym lusterka zewnętrzne w Cars są "martwe" a spojlery hamujące zmarły na początku gry i zastygły. Gra światła bez porównania na korzyść F5. A już miałem nadzieję na dopracowaną grę wyścigową na PC a tu znów "na odwal się".
      • avatar
       Konto usunięte
       -3
       I co z tego że robi wrażenie?? Jak gry nie było tak nie ma.
       • avatar
        tazik21
        0
        Te wszystkie screenshots są w rodzielczości 1400x782.