Komputery

Zniżka 90% na produkty firmy Razer dzięki błędnemu kuponowi [Aktualizacja]

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
30 komentarzy Dyskutuj z nami

Czy jest na świecie firma bardziej przyjazna klientom niż Razer? Osoby, które zdobyły ogromną zniżkę mogą się cieszyć - zamówienia będą zrealizowane.

Razer kupon rabatowy zniżka 90%

Wygląda na to, że przez niedopatrzenie firma Razer zrobiła ogromną niespodziankę swoim klientom. Niektórym z nich udało się zdobyć kupon upoważniający do zakupów z ogromną zniżką, wynoszącą aż 90%.

Kod zapewniający tak duży rabat pojawił się na brytyjskiej stronie Razera. Miał on na celu sprawdzenie poprawności działania sklepu i oczywiście nikt nie planował umieszczenia go tam na stałe. Niestety, dla producenta, stało się inaczej i odwiedzający witrynę mieli możliwość jego zdobycia.

Oczywiście, jak łatwo się domyślić, chętnych nie zabrakło. Razer nie podał żadnych liczb, ale kuponów rozeszło się zapewne całkiem sporo. Cała sytuacja była spowodowana podobno przez zewnętrzną firmę, ale Razer postanowił przyjąć wszystko po męsku.

Zamówienia zostaną zrealizowane (choć firma miała prawo do ich anulowania) z drobnym tylko zastrzeżeniem - jeden kupon upoważni do odbioru jednego przedmiotu. Niektórzy bowiem postanowili skorzystać z okazji i zaopatrzyć się w kilka gadżetów, ale aż tak dobrze nie będzie.

Mimo wszystko zakup czegokolwiek z rabatem 90% powinien cieszyć. Miejmy nadzieję, że Razer nie będzie chciał sobie tego odbić podwyżkami cen.

AKTUALIZACJA - 22.04.2013, 16:40

Otrzymaliśmy już oficjalne oświadczenie. Jego autorem jest Min-Liang Tan, CEO i dyrektor kreatywny Razer.

"W świetle prawa możemy anulować wszystkie zamówienia złożone przy użyciu feralnego kodu. Jednak ponieważ w Razerze wyznajemy ideę „klient przede wszystkim”, zdecydowaliśmy się uhonorować wszystkie zamówienia złożone przez fanów przy użyciu nieautoryzowanego kodu i umożliwić im zakup jednego egzemplarza każdego zamówionego przez nich sprzętu, na ich własny użytek. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedając produkty znacznie poniżej kosztów narazimy się na znaczne straty – w końcu wciąż jesteśmy niewielką firmą. Chcemy jednak pozostać fair wobec całej społeczności. W przypadku wielokrotnego zamówienia tego samego produktu, wciąż umożliwimy zrealizowanie zamówienia na jednego egzemplarza na własny użytek, z obowiązującą zniżką 90%. Chcemy, aby na tej sytuacji skorzystali wszyscy nasi fani i cała społeczność graczy, a nie pośrednicy. Wszak zajmujemy się gamingiem, a reszta – to już nie nasza sprawa."

Źródło: kotaku, inf. prasowa

Komentarze

30
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  To tak jak ostatnio ten bankomat, co wypłacał kase razy 2 ; ) Ale ludzie sie jeszcze nie nauczyli, że wszystko trzeba oddać.

  Razer i tak zawyża cene o 90% więc jak sprzedadzą pare gratów w cenie produkcyjnej nic sie nie stanie. Słomiana męskość ; )
  25
 • avatar
  Mariano_
  Najczęstsze słowa jakie widzę na forach od graczy na temat myszek Razer: "overpriced shit" :D
  11
 • avatar
  Igoruss
  Sprzedadzą trochę towaru po cenie produkcyjnej a za to jaka reklama, każdy portal będzie o tym trąbił :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Czyli w końcu sprzedali swoje gadżety po cenach odpowiadających jakości produktów. Myślałem że się już nie doczekam.
 • avatar
  Adrian0316
  W tytule jest mały błąd, nie powinno być zakupów zamiast zakpów?
 • avatar
  Konto usunięte
  "jeden kupon upoważni do odbioru jednego przedmiotu" - już widzę nieoficjalny handel kuponami. Bo raczej nich tych kuponów nie wyrzuci.
 • avatar
  projectdarkstar
  Ceny mają takie, że zniżka 90% sprowadza je do sensownego poziomu :P
 • avatar
  Lukson
  "Klient przede wszystkim" - co jeszcze? Ich hasło to sprzedać i mieć w dupie. Wsparcie sprzętu zerowe. Kup od kogoś kto nie jest autoryzowanym sprzedawcą i wywal do kosza jak się popsuje.
  Sprzedawcy handlują gównianymi odpadami z Niemiec a Razer nic im nie robi.

  Koniec końców klient dostaje po dupie.
  Bardzo dobrze im tak. Ja bym zamówił na całą rodzinę z domu. Każda osoba to inny klient. Po sąsiadach bym się przeszedł. Więcej badziewia potem by było do sprzedania :p
 • avatar
  Konto usunięte
  Razer Naga Epic z tym kuponem kosztuje 12 dolarów 0.0
 • avatar
  borat1979
  Te 90 % to mniej więcej tyle ile te zabawki Razera są warte.
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Dla czego wszyscy są zminusowanie , czyżby jakieś dzieciaki nie miały co robić w czasie przerwy szkolnej ...
 • avatar
  Konto usunięte
  otrzymaliscie oswiadczenie czy sami skopiowaliscie z profilu fb Tana lub razer polska ? :P
 • avatar
  ov_darkness
  Ładne zachowanie, niezależnie od standardowej wysokości marż na sprzęt.
  Nie wiem, skąd te narzekania na jakość i zawyżone ceny Razera. Mam już prawie 1.5 roku Lachesisa 3.5G - śmiga jak marzenie, nic się nie wyciera, rolka chodzi jak trzeba (w przypadku innych gryzoni, których używałem, wcale nie takie oczywiste, a nie były to tanie produkty).
  Jedyne, co mi trochę w niej przeszkadza, to symetria - wolał bym profilowaną, ale tak to już jest, jak druga połówka używa myszy lewą ręką :)