• benchmark.pl
 • Gry
 • Rime - 27 minut z baśniową grą (którą prawdopodobnie spolszczy QLOC)
Gry

Rime - 27 minut z baśniową grą (którą prawdopodobnie spolszczy QLOC)

przeczytasz w 1 min.

Dzięki nowemu filmikowi możemy zobaczyć, jak rozpoczyna się opowieść w Rime. Opowieść, którą najpewniej poznawać będziemy z polskimi napisami.

Jeszcze w tym roku studio Tequila Works zaprosi nas do baśniowego świata gry Rime. Tam poznamy historię młodego chłopca, który budzi się na nieznanej mu wyspie i odkrywa w sobie zdolności do ingerencji w czas i przestrzeń. Jeśli brzmi to dla was intrygująco, to koniecznie musicie zobaczyć nowy zapis rozgrywki.

Ekipa IGN opublikowała nowy zapis rozgrywki, który przedstawia pierwsze 27 minut zabawy w Rime. Jeśli można wierzyć twórcom (a jak dotąd nie dali nam powodów, by czynić inaczej), jest to zaledwie maleńki, niemal nieznaczący ułamek opowieści, którą przygotowali dla graczy. Tym bardziej zachęcamy do obejrzenia materiału i wyrobienia sobie opinii na temat tego tytułu:

Na koniec jeszcze jednak dobra wiadomość. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, najprawdopodobniej możemy spodziewać się polskiej, kinowej wersji językowej gry Rime. O współpracy z Tequila Works poinformowała bowiem firma QLOC (głównie w zakresie przeniesienia gry na PC i Xbox One). Na razie jednak czekamy na oświadczenie wydawcy w tej sprawie.

Oficjalna jest natomiast data premiery – gra Rime pod koniec maja trafi na konsole PlayStation 4Xbox One oraz komputery osobiste. Przygotowywana jest również wersja na Nintendo Switch.

Źródło: IGN, QLOC

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  grc1987
  1
  Jak dla mnie świetna gra, czekam z niecierpliwością na nią :) W końcu lekka przygodówka z lekkimi łamigłówkami żeby spokojnie wyluzować sie po pracy. Do tego przyjemna bajkowa grafika.

  Co do spolszczenia to w sumie jestem ciekawy po co jak w ciągu całego filmiku nie było żadnych napisów hehe.
  • avatar
   KORGAN
   -5
   Kolejna baja dla dzieci.