Gry

Rise of the Tomb Raider uzyskało status gold

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Gracze mogą więc szykować się na premierę. Przynajmniej ci, którzy korzystają z konsol Xbox.

Rise of the Tomb Raider

Na Rise of the Tomb Raider czeka wielu graczy. Z pewnością cieszyć powinny zatem informacje, że już wkrótce pierwsi szczęśliwcy będą mogli rozpocząć zabawę z tym tytułem.

Ekipa Crystal Dynamics pochwaliła się, że Rise of the Tomb Raider uzyskało status gold. Oznacza to zakończenie prac i gotowość gry do premiery. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami można być zatem już pewnym, iż Rise of the Tomb Raider trafi 10 listopada do sklepów w Ameryce Północnej i 3 dni później w Europie.

 „Cieszymy się mogąc potwierdzić, że gracze otrzymają szansę zabawy z Rise of the Tomb Raider bardzo szybko, gdyż gra pojawi się już 10 listopada.”

Trzeba jednak pamiętać o istotnej kwestii. Powyższe terminy dotyczą konsol Xbox One oraz Xbox 360. Na PC i PlayStation 4 gra pojawi się zdecydowanie później.


Źródło: tombraider.tumblr, youtube - Xbox

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mariano_
  Hitman będzie w odcinkach, Tomb Raider z mikropłatnościami. Takie praktyki powinny być karane masowym piractwem, bo w końcu są jakieś granice robienia z graczy idiotów. Zwłaszcza, że gry na PC są coraz droższe. Oczywiście wiadomo, wydawca i developer ustalają co zrobią ze swoją własną grą, ale ewidentnie widać, że sprawdzają na co sobie mogą pozwolić...
  7
 • avatar
  Anonim20
  Kupujcie naiwniacy, ta gra to P2W za hajs kupujecie karty a w nich boost XP itd. Do tego przepustka sezonowa która jest uboga, że CDP nie wie czy się śmiać czy płakać ;)
  7
 • avatar
  krishna22
  Czekam na PC
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  A my czekamy do stycznia;)
 • avatar
  prime27pl
  IX czeka :D
  -1
 • avatar
  michalhsb23
  Lara nowym spidermanem ?
 • avatar
  Konto usunięte
  Ojej jaka piękna grafika. Na moim laptopie takiej nie ma...