Mobile

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge z goglami Gear VR w prezencie

przeczytasz w 1 min.

Czas na nowy wymiar rozrywki! Świetna promocja dla klientów największych sklepów z elektroniką w Polsce.

O co chodzi? O promocję przygotowaną wspólnie z firmą Samsung. Tylko do 31 października, kupując smartfona Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge, możecie odebrać gogle Gear VR za darmo lub za symboliczną złotówkę (w zależności od sklepu).

Rzeczywistość wirtualna to zupełnie nowy wymiar rozrywki – możliwość przeniesienia się do najbardziej odległych zakątków świata i najbardziej wymyślnych krain. Aby w pełni cieszyć się możliwościami, które technologia ta przed nami otwiera, warto pomyśleć o dobrym smartfonie i nie gorszych goglach VR. Dzięki nowej promocji w wielu sklepach internetowych, można to osiągnąć naprawdę niedużym kosztem. 

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że promocja dostępna jest właściwie we wszystkich dużych sklepach internetowych z elektroniką. Zestawy promocyjne złożone ze smartfonów Samsung Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge i gogli Gear VR znajdziecie między innymi w sklepach Komputronik, Media MarktSaturn i Sferis.

Czy warto? Liczne testy wykazały, że zestaw złożony z tych właśnie urządzeń to połączenie idealne, które pozwala na dobre zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Tym bardziej że ciekawych gier nie brakuje. Odpowiedź na pytanie brzmi więc: zdecydowanie warto.

Źródło: inf. własna

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bodziokrak
  0
  A jak coś zaiskrzy to będzie efekt jak tv z hdr, tylko kto zapłaci za okulistę.
  • avatar
   Nalovp
   0
   I to jest rozwiązywanie problemu płonących mydelniczek według samsunga...najważniejsza dla nich jest sprzedaż i kasa!
   • avatar
    ICE1979
    0
    Gasnice niech dadza i mape jeszcze .
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Dzięki takim prezentom jak gogle Gear VR użytkownik ma możliwość przeniesienia się w całkowicie inny wymiar rozrywki. Rosnąca popularność tego rozwiązania sprawia, że posiadając urządzenie w domu mamy coraz więcej możliwości jakie dają nam coraz nowsze aplikacje.