Smartfony

Wiesz ile modeli smartfonów przygotował już Samsung?

przeczytasz w 1 min.

Okazuje się, że jest ich naprawdę wiele. Do sprzedaży trafiło już grubo ponad 100 smartfonów z logo Samsunga.

Samsung smartfony

Dla nikogo nie jest tajemnicą, iż Samsung to jeden z największych gigantów rynku mobilnego. Koreański producent systematycznie prezentuje nowe smartfony i być może niektórzy w Was zastanawiali się, ile modeli wprowadził już na rynek w ogólnym rozrachunku. Okazuje się, że jest ich naprawdę wiele.

Przygoda Samsunga ze smartfonami pracującymi pod kontrolą systemu Google Android zaczęła się w roku 2009. Wtedy to do sprzedaży trafił Samsung Galaxy i od tego momentu zaczął się marsz Koreańczyków po palmę pierwszeństwa w sektorze smartfonów.

Jak skrupulatnie wyliczył serwis phonearena, do sprzedaży trafiło już grubo ponad 100 smartfonów z logo Samsunga. Dokładnie jest ich 114, a należy pamiętać, że liczba ta nie obejmuje podobnych do siebie wersji poszczególnych modeli. Jeśli kryterium to zostawimy z boku, to otrzymamy wynik zdecydowanie wyższy.

Nie wydaje się, by w najbliższym czasie tempo wydawania kolejnych smartfonów zostało przez koreańskiego producenta zmniejszone. Z racji tego, iż oferuje on modele z każdej półki cenowej cały czas zapowiadane będą zapewne nowe urządzenia.

Źródło: phonearena, mobilehotspot

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  "Wiesz ile modeli smartfonów przygotował już Samsung?"----
  5?
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   "liczba ta nie obejmuje podobnych do siebie wersji poszczególnych modeli" hehe a czym one się różnią? :D Nie no lubię samsunga sam używam na codzień ale ta stylistyka musi się już zmienić- moje subiektywne zdanie.
   • avatar
    Antiax
    4
    I jeszcze seria Galaxy Note :)
    • avatar
     hideo
     2
     ładne Koreanki :)
     • avatar
      PL_SBX
      0
      Dajcie spokój z samsungiem. Jego smartfony to gówna. W systemie tona syfu od samsunga. Telefony są przymulone.. Jedyne co ciekawego to opcja łatwiejszego wgrywania romu.
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Ale muszą dawać sobie zrobić tatuaż...
       • avatar
        Antiax
        0
        To miała być odpowiedź dla webster58 :>