Smartfony

Samsung startuje z nową promocją - zwróci Ci nawet 500 złotych

przeczytasz w 1 min.

Samsung już od dłuższego czasu zachęca do zakupu jego smartfonów ofertą Samsung Odkup. Właśnie zyskała ona na atrakcyjności. Przynajmniej w przypadku niektórych modeli.

Dodatkowe 500 złotych zwrotu przy zakupie Galaxy Note 10 i Galaxy S10e

Osoby zainteresowane Galaxy Note 10 lub Galaxy S10e mogą otrzymać aż 500 złotych. Jak? Trzeba kupić jeden z tych modeli w dniach 8 - 24 listopada, a następnie aktywować go najpóźniej do 27 listopada i zalogować się w aplikacji Samsung Members.

Tam znajdzie się stosowny formularz, na wypełnienie którego ma się 7 dni od momentu aktywowania smartfona. Po potwierdzeniu jego rejestracji można już wyglądać banera z voucherem na wspomniane 500 złotych (będzie ważny przez 7 dni). Właśnie o taką kwotę zostanie zwiększona wycena obecnego smartfona, którego chce się odsprzedać w ramach Samsung Odkup.

Samsung startuje z nową promocją

Warto kupić teraz również Galaxy A10 i Galaxy A20e

Nieco inną ofertą objęto modele bardziej przystępne cenowo. W przypadku zakupu Galaxy A10Galaxy A20e nie otrzymuje się vouchera, ale 150 złotych do odbioru w bankomacie. To oferta spoza Samsung Odkup, nie trzeba zatem pozbywać się starego modelu. Wystarczy zakupić jeden z wymienionych smartfonów do 24 listopada, aktywować i zalogować się w aplikacji Samsung Members.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się to stosunkowo niewielką kwotą. Warto w tym miejscu podkreślić, że rynkowe ceny Galaxy A10 i Galaxy A20e to odpowiednio 699 złotych oraz 849 złotych, a więc przygotowany rabat jest bardzo zauważalny.

Zainteresowani dokładanym regulaminem oraz listą partnerów handlowych biorących udział w promocji wszelkie informacje znajdą na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Samsung

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HardCorak
  1
  Kiedyś przy s9 w tej promocji wystarczyło dać byle niedziałający złom i można było powiększyć cenę voucherem ale teraz zmienili i telefon musi być sprawny bo inaczej nie będzie miał wartości 1zł i nie przejdziecie dalej.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   marketing sięgnął dna. "kup produkt XXXX i zyskaj 500zł". gdzie tu zysk? nie zyskaj lecz odzyskaj. jednak jak by na to nie patrzeć, pod względem możliwości produktu do jego wyceny, samsung od dawna przegrywa z konkurentami. ja nie mam ochoty przepłacać.