Gry

Seria Dark Souls ze świetnymi wynikami sprzedaży

przeczytasz w 1 min.

Dark Souls to ceniona przez wielu seria gier RPG. Okazuje się, że pozytywne komentarze i oceny przełożyły się tutaj na wyniki sprzedaży.

Na targach E3 2019 studio From Software po raz pierwszy chwaliło się grą Elden Ring. W cieniu informacji na jej temat przewinęły się wzmianki dotyczące serii Dark Souls i tego, jak duże zainteresowanie wzbudziła.

Z oficjalnego komunikatu producenta wynika, iż do sklepów trafiło 25 mln egzemplarzy gier z omawianej serii. Jednocześnie zaznaczono, iż w wyniku tym zawiera się cyfrowa dystrybucja, ale tylko wersji PC (Steam).

Oczywiście można zaakcentować, iż nie oznacza to dokładnie takiej sprzedaży, ale trudno przypuszczać, aby różnica była zauważalna. Seria doczekała się 3 głównych odsłon - w 2011 roku, 2014 roku i 2016 roku, a zatem nie jest największą nowością. Ostatnim akcentem był Dark Souls Remastered z 2018 roku.

Wypada pogratulować i przypomnieć, że nie jest to jedyny powód do zadowolenia, jaki ma ostatnio From Software. Poza ciepłym przyjęciem zapowiedzi wspomnianego Elden Ring należy uwzględnić bardzo udany debiut Sekiro: Shadows Die Twice.

Źródło: fromsoftware

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!