• benchmark.pl
 • Gry
 • Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara - gra trafiła do polskich sklepów
Gry

Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara - gra trafiła do polskich sklepów

przeczytasz w 1 min.

Dziś premiera najnowszych przygód charyzmatycznego detektywa. Mamy pierwsze oceny i świeżutki zwiastun.

Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara premiera
Witaj, Sherlocku, w naszych skromnych progach :)

Od dziś wszyscy możemy być Sherlockami. Na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała najnowsza odsłona przygód charyzmatycznego detektywa zatytułowana Zbrodnia i kara.

Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara to – jak zapewniają producenci – najbardziej rozbudowana część tej serii. Przygotowanych zostało sześć spraw, podczas których rozwiązywania będziemy musieli na bieżąco analizować wszystkie poszlaki, aby ostatecznie podjąć odpowiednią decyzję. Każda poszlaka to konkretny wybór – a każdy taki wybór może wpłynąć bezpośrednio na wynik śledztwa.

Więcej o samej grze możecie dowiedzieć się z poprzednich newsów i materiałów – przyglądaliśmy się już systemom rozwiązywania zagadek i samych przesłuchań, wraz z Sherlockiem przechadzaliśmy się po pięknym i tajemniczym Londynie, a całkiem niedawno udaliśmy się do mroczniejszej części angielskiej stolicy, która potwierdziła, że każda pojedyncza decyzja może mieć wpływ na życie detektywa.

Tymczasem wróćmy do samej premiery – dokładnie dzisiaj nakładem CDP gra Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara trafiła bowiem do polskich sklepów. Tytuł dostępny jest w polskiej kinowej wersji językowej na PC, a także w oryginalnej wersji na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 3 oraz Xbox One i Xbox 360.

W sieci pojawiły się już także pierwsze recenzje gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Na razie jest całkiem nieźle – średnia ocen wynosi 79 proc. Światowe redakcje chwalą produkcję przede wszystkim za dobrą mechanikę rozgrywki i ciekawy scenariusz. Z kolei obrywa się twórcom za brak rozwoju postaci.

Przy okazji opublikowany został premierowy zwiastun gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Możecie go obejrzeć poniżej:

Źródło: CDP, Focus Home Interactive

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  9
  Też wybrali moment na premiere... Teraz wszyscy walą orki.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Nie wszyscy
   • avatar
    robgrab
    2
    Zaj....cie CDP jak zwykle dała d..y. Wydawać typową grę przygodową w której podstawą są dialogi bez spolszczenia na konsolach.