Smartfony

Sony zjawi się na IFA 2016 z ważną nowością

przeczytasz w 1 min.

W Berlinie zobaczymy prawdopodobnie następcę modelu Xperia X Performance.

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nad od startu targów IFA 2016. Impreza jak zawsze odbędzie się w Berlinie i do stolicy naszych zachodnich sąsiadów zawitać powinna większość liczących się producentów. Mimo ostatniego kryzysu na rynku mobilnym wielu wciąż zalicza do nich Sony, które szykuje się do zapowiedzi ważnej nowości.

Japoński producent nie czekał szczególnie długo i już teraz oficjalnie potwierdził swoją obecność na przywołanej imprezie. Konferencja prasowa zaplanowana została na 1 września. Urządzenia, jakie Sony do Berlina przywiezie zwiedzający mogli będą oglądać natomiast na odpowiednich stoiskach w dniach 2-9 września.

Nieoficjalnie mówi się, iż dane nam będzie zobaczyć model określany obecnie kodową nazwą Xperia F8331. Jeśli tak, będzie to nie byle jaka premiera, ponieważ mowa o smartfonie, który zastąpić ma Xperię X Performance na szczycie oferty producenta.

Kilka dni temu prezentowaliśmy zdjęcia, które rzekomo ukazywać mają oblicze nowego flagowca. Sugerowałoby to, że prace są już na bardzo zaawansowanym etapie. Problem w tym, że o specyfikacji wciąż nie wiemy praktycznie niczego.

Źródło: pinterest, gsmarena

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  1
  Wreszcie nowy model od Sony - tyle czasu już minęło od premiery poprzednika, że już nie pamiętam kiedy to było.
  • avatar
   Evolved
   0
   Nareszcie! :)