• benchmark.pl
 • Gry
 • Śródziemie: Cień Mordoru na 30-minutowym materiale wideo z wersji PC
Gry

Śródziemie: Cień Mordoru na 30-minutowym materiale wideo z wersji PC

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że twórcy Śródziemie: Cień Mordoru są bardzo pewni swego. Niezwykle chętnie opowiadają oni bowiem o swojej nowej produkcji.

Śródziemie: Cień Mordoru gra

Wygląda na to, że twórcy Śródziemie: Cień Mordoru są bardzo pewni swego. Niezwykle chętnie opowiadają oni bowiem o swojej nowej produkcji, a dodatkowo publikują coraz obszerniejsze materiały wideo.

Do tej pory widzieliśmy ich już wiele, ale nie przeszkodziło to w tym, by zaprezentować kolejny, tym razem przy okazji konferencji GAME24. Co pokazano na imprezie zorganizowanej przez firmę Nvidia?

Najnowszy materiał zainteresować powinien zwłaszcza tych graczy, którzy planują zakup gry w wersji PC. Po raz pierwszy pokazano bowiem zapis rozgrywki z tej właśnie platformy, a nie, jak dotychczas, z wersji konsolowych.

Jeśli dodamy do tego fakt, że wideo jest okazją do zapoznania się z ponad 30 minutami rozgrywki otrzymujemy już chyba wystarczająco dużo powodów do tego, by się przy nim zatrzymać.


Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru w wersji PC planowana jest na 30 września. Produkcja ta pojawi się również konsolach PlayStation 4Xbox One - 3 października, a także PlayStation 3 i Xbox 360 - 21 listopada.

Źródło: dsogaming

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Aragorn96r
  1
  Batman + Assassins Creed + Prince of Persia + Władca Pierścieni = Śródziemie: Cień Mordoru :)
  • avatar
   sebas680
   1
   i ci z tego że w wersji na pc jak jakość fatalna i 720p
   • avatar
    Fr3aKy
    1
    Ale śliczna pani po lewej :)
    • avatar
     Konto usunięte
     -5
     Prerendery