• benchmark.pl
 • Gry
 • Śródziemie: Cień Mordoru - kup grę w ciągu tygodnia, a otrzymasz bonusy
Gry

Śródziemie: Cień Mordoru - kup grę w ciągu tygodnia, a otrzymasz bonusy

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Pakiet „Mroczny zwiadowca” zostanie dołączony do zamówień przedpremierowych gry Śródziemie: Cień Mordoru na wszystkie platformy docelowe.

Śródziemie: Cień Mordoru pre-order

Przymierzacie się do kupna gry Śródziemie: Cień Mordoru? Jeśli tak, to może warto zastanowić się nad zamówieniem przedpremierowym. Polski wydawca tego tytułu – Cenega – poinformował właśnie, że osoby, które zdecydują się na pre-order otrzymają dodatkowe bonusy zebrane w pakiet „Mroczny zwiadowca”.

Wszystkie osoby, które zamówię grę Śródziemie: Cień Mordoru na którąkolwiek z platform docelowych przed jej oficjalną premierą, będą mogły liczyć między innymi na niedostępną w standardowej edycji skórkę Mrocznego zwiadowcy, uosabiającą mroczną stronę charakteru Taliona – głównego bohatera gry. W pakiecie znajduje się także tryb wyzwania „Próba sił”, w którym zmierzymy się z kapitanami Saurona, aby zdobyć runy i tym samym – przewagę, jak również dostęp do rankingów.

Zamówienie musi zostać jednak złożone przed premierą. W przypadku wersji na komputery osobiste mamy zatem naprawdę niewiele czasu – debiut datowany jest bowiem już na 30 września. Zaledwie trzy dni później (3 października) światło dzienne ujrzy wersja na konsole Xbox OnePlayStation 4. Najwięcej czasu mają posiadacze konsol PS3 i Xbox 360 – Cień Mordoru ukaże się na nich dopiero 21 listopada.

Źródło: Cenega, GamesHQMedia

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudzio993
  3
  Brzmi jak reklama zango. Kup w ciągu x dni by otrzymać x więcej.
 • avatar
  neo292
  2
  Ha, Ha, Ha Już lecę po skórkę Mrocznego zwiadowcy, żeby pokonać kapitanów Saurona oraz wzmocnić sie runami, - wolę jednak szcześciopak :)))
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Ja poczekam... jako, że Warner Bros odmówiło wszystkim największym portalom gier do recenzji, więc albo wierzą, że to takie dobre, albo boja się, że stworzyli shit totalny, o którym lepiej przed premierą nie czytać.

  poczekam aż RockPapeShotgun i Eurogamer się wypowiedzą w sprawie tej gry, a potem dopiero się człowiek zastanowi, czy warto wydać kasę :) Zresztą mi, jako wielkiemu fanowi Tolkiena, scenariusz tego czegoś to raczej przypomina na ponura parodię Śródziemia, która jest sprzeczna ze wszystkim co napisano o upiorach

  Choćby Gandalf, który mówi Frodowi, że gdyby Król Nazguli przebiłby go sztyletem, to Frodo stąłby się upiorem niższego rzędu, który byłby całkowicie posłuszny Sauronowi.
 • avatar
  Ladros
  2
  Mam nadzieję, że w grze pojawi się udział w jakiejś większej bitwie, żeby nie ograniczać się tylko do niewielkich potyczek :D