Gry

Znamy kolejne nazwiska z obsady polskiej wersji Star Wars: Battlefront II

przeczytasz w 1 min.

Na szczególną uwagę zasługuje Aleksandra Szwed, ponieważ to właśnie ta aktorka wcieli się w Iden Versio, czyli główną bohaterkę kampanii.

Od dłuższego czasu wiemy, że Star Wars: Battlefront II oferowane będzie w pełnej polskiej wersji językowej. EA od początku zapewniało, iż chce postarać się o jak najlepszy dubbing. Póki co nie można odmówić wydawcy jednego - angażowania dobrze znanych nazwisk polskiego kina.

Oglądaliśmy już, jak Mirosław Zbrojewicz radzi sobie w roli Dartha Vadera. Nieco później pojawił się materiał z Anną Dereszowską, która wcieli się w księżniczkę Leię Organę oraz wideo zza kulis prac Piotra Adamczyka. Na tym nie koniec.

Ujawniono już kolejne nazwiska z obsady polskiej wersji Star Wars: Battlefront II. Na szczególną uwagę zasługuje Aleksandra Szwed, ponieważ to właśnie ta aktorka wcieli się w Iden Versio, czyli główną bohaterkę kampanii. Do prac zaangażowany został również Antoni Pawlicki (jako Del Meeko) i Michał Żebrowski (jako Gideon Hask).


 

 


Premiera Star Wars: Battlefront II zaplanowana została na 17 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: EA Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  2
  Czyli proces zniechecania do gry trwa :)
  • avatar
   winged
   0
   Boziu spraw żeby to dubbingowe łajno dało sie wyłączyć