Gry

Star Wars: Battlefront możliwy tylko na PC, PS4 i Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Star Wars: Battlefront jest projektem na tyle ambitnym, że pojawić może się jedynie na odpowiednio mocnych platformach.

Star Wars: Battlefront gra

Tak jak przypuszczaliśmy, po prezentacji Star Wars: Battlefront twórcy bardzo systematycznie chwalą się informacjami o swojej produkcji. Tym razem rozwiane zostały wszelkie wątpliwości co do platform docelowych gry.

Star Wars: Battlefront dostępny będzie na PC, a także konsolach PlayStation 4Xbox One. Jeśli zaliczaliście się do grona graczy wypatrujących nieśmiało zapowiedzi na konsole poprzedniej generacji to możecie już te nadzieje porzucić.

Mathew Everett odpowiedzialny za kontakty ze społecznością stwierdził, że Star Wars: Battlefront jest projektem na tyle ambitnym, że pojawić może się jedynie na odpowiednio mocnych platformach.

„Nie moglibyśmy osiągnąć tego, co chcemy przygotować w zakresie grafiki i funkcjonalności rozgrywki bez mocy tej generacji konsol i nowych komputerów.”

Jednocześnie opublikowany został kolejny obrazek ze Star Wars: Battlefront, który prezentuje mapę Sullust. Więcej na temat tego elementu gry pisaliśmy już wcześniej.

Star Wars: Battlefront Sullust

Źródło: playstation, gamingbolt

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  14
  Raczej że nie na Pegazusie :P
  • avatar
   Polhar
   10
   Jak EA robi ludi w konia:
   http://oi62.tinypic.com/2usg2n8.jpg
   • avatar
    naqerpl
    3
    Taaaa, gra wyłącznie na multiplayer nie jest w stanie pójść na starszą generację. Osobiście cieszę się, że w końcu skupiają się w całości na obecnej generacji, ale niech nie wkręcają w żywe oczy tylko powiedzą, że już nie opłaca się im tworzyć gier na starszy sprzęt ;/
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     nie idzie to wszystko w dobrym kierunku, zwłaszcza jeśli się porówna ile rzeczy było do roboty w SW Battlefront 2 :/ a szkoda bo od czasu SW The Old Republic nie było naprawdę dobrej gry w uniwersum SW.
     • avatar
      gieteiks
      0
      czuje że będzie scinało bardziej niż wiedźmin 3 na 352.86 na keplerach ...