Gry

Star Wars: The Old Republic MMO oficjalnie ogłoszone!!

przeczytasz w 1 min.

Właśnie zakończyła się w San Fracisco specjalna konferencja prasowa firmy LucasArts, podczas której oficjalnie ogłoszono, ze trwają prace nad nowym tytułem z serii Star Wars i to wyłącznie na komputery PC. Jak się zapewne domyślacie, bo od jakiegoś już czasu spekulowano na ten temat, będzie to gra z gatunku massive multiplayer online, a za jej produkcje odpowiada wielce utalentowane studio Bioware. I w tym momencie wszystko stało się jasne.


 

Panie i Panowie! Mamy oto niewątpliwy zaszczyt przedstawić  Wam Star Wars: The Old Republic  MMO, grę która ma wielkie szanse zdetronizować wszelkie inne sieciowe gry rpg.

Akcja Star Wars: The Old Republic ma rozgrywać się na kilka tysięcy lat przed erą Dartha Vadera. W galaktyce stale dochodzi do starć pomiędzy Jedi i Sithami, ale żadna ze stron nie ma na razie wyraźnej przewagi. W tym świecie gracz będzie musiał odnaleźć swoją drogę podejmując niejednokrotnie decyzje, które ukierunkują go na jasną bądź ciemną stronę mocy. Według zapowiedzi Bioware będziemy mogli zostać Jedi, Sith’em lub inną postacią znaną z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Co ciekawe twórcy gry obiecali dużo ciekawszą rozgrywkę nastawioną bardziej na odsłanianie fabuły gry, która w obecnych na rynku produkcjach z tego gatunku została, nie ma co ukrywać, potraktowana trochę po macoszemu. Zobaczymy ile z tych szumnych zapowiedzi znajdziemy w samej grze zaraz po jej premierze. Niestety, zła wiadomość jest taka, że na tą chwile nie podano żadnych konkretów co do zaawansowania prac i tym samym przybliżonej daty premiery tego niesłychanie gorącego tytułu.


Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  no jak bedzie wreszcie fabuła to moze ja się zapisze :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   I wszyscy będą latać z mieczami świetlnymi ;).
   Aha to teraz PC jest dobry, tak ? Jak wychodziło SW:FU na konsole to PC był be, za "słaby" nie potrafi obsłużyć fizyki, i w ogóle grafikę ma "gorszą". No ale jak już się marzą wpływy z gry jak u Blizzarda z WoW'a to do kogo trzeba się zwrócić do "blacharzy". Liczę na to że Bioware zrobi coś na modłę NWN. Jest single player a chcesz pograć w multi łączysz się z serwerem i grasz :). Jedyna nadzieja w Bioware, eh.
   P.S. Tak fabuła to podstawa a Oni to potrafią.
   • avatar
    suntzu
    0
    PC jest lepszy od konsol, ale nikt nie robi zaawansowanych prac bo za dużo to kosztuje. Jak robisz gre na konsole robić na xboxa ps3 ps2, jak na pc to masz dużo dużo więcej możliwosci, dx 9 ,dx 10, dx 10.1 Nvidia, ATI, Sheidery:P 5,4,3,2 i może jeszcze na GF4 :P SLI, Crossfire, kanapki, x2, procesor, quado core, x3, dual core, single:) dwuprocesorowe 2x4 i optymalizuj gre pod każdą z tych konfiguracji.....

    Jak widziałem ostanio demo ATI to aż łezka ciekła że to tak piękne, a to przecież generowane 3d:)