Gry komputerowe

Bądź na bieżąco z aktualizacjami gier - Steam Ci pomoże

przeczytasz w 1 min.

Nowa funkcja na stronie platformy Steam - Niedawno zaktualizowane.

Steam TV

Steam bez wątpienia nie może narzekać na brak zainteresowania. Ludzie przychodzą i zostają między innymi dlatego, że mogą liczyć na wsparcie ze strony ekipy i stały rozwój platformy. Właśnie dodana została nowa przydatna funkcja – dzięki niej śledzenie aktualizacji i łatek do gier jest znacznie łatwiejsze.

„Recently Updated” (z ang. niedawno zaktualizowane) – to nowy blok na stronie głównej Steamu. Użytkownicy mogą się z niego dowiedzieć jakie trzy gry z biblioteki platformy firmy Valve doczekały się ostatnio jakichś aktualizacji czy też łatek. Wysoka pozycja na stronie zapewnia natomiast, że żadna z nich nie powinna nam umknąć.

Jak mówi Tom Bui z Valve, nowa funkcja została zaprojektowana „aby dać deweloperom więcej sposobów na komunikację z graczami na temat produktów z platformy Steam. Wraz z blokiem producenci otrzymali narzędzia, dzięki którym mogą oni informować graczy o aktualizacjach i opisać co konkretnie wnoszą”.

Steam aktualizacje

W imieniu użytkowników Steam – dziękujemy! ;)

Źródło: CVG, Steam

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  silvver
  7
  I po co to? Skoro i tak jest dużo cichych aktualizacji gier na steamie, gdzie nie podają żadnego changeloga
  • avatar
   Fiona
   1
   Tia konto konto z kilkoma grami, nie było mnie z dwa miesiące i nagle żeby coś w coś zagrać muszę ściągnąć z 3 GB - nie ma że nie chcę, nie ma że na własną prośbę - muszę i już


   wrrrrrrrrrr
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Dobre, Otrzymaliśmy narzędzia za 100 zł, które niektórych gier i tak nie uratują. Steam do pięt nie dorasta do Redów, u nich jest takie coś za friko.
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     eetam...