• benchmark.pl
 • Gry
 • Steam Top 10: gra Max Payne zepchnięta z podium - kto jest liderem nowego notowania?
Gry

Steam Top 10: gra Max Payne zepchnięta z podium - kto jest liderem nowego notowania?

przeczytasz w 2 min.

Najnowsze notowanie bestselerów sprzedaży Steam

Pamiętacie notowanie sprzed tygodnia zatytułowane Steam Top 10: gra Max Payne rządzi w rankingu? To już nieaktualne. Max spadł na czwartą pozycję a jego miejsce zajął tytuł, który ostatnio zajmował drugie miejsce.

ArmA II wraz z dodatkiem Operation Arrowhead sporo zyskuje dzięki darmowym modyfikacjom. Aktualnie zestaw ArmA II wraz z dodatkami Combined Operations i Operation Arrowhead kosztuje 24,99 euro. Cały czas dostępne jest również bezpłatne demo.

 

Stream Top 10 gry ranking

 1. Arma II: Combined Operations
 2. Sins of a Solar Empire: Rebellion
 3. Civilization V: Gods & Kings
 4. Max Payne 3
 5. Crusader Kings II Collection
 6. F.E.A.R. 3
 7. The Elder Scrolls V: Skyrim
 8. Counter-Strike: Source
 9. Cities XL 2012
 10. Torchlight II

Na drugim miejscu uplasował się przebój Ironclad Games. Rebellion to samodzielny dodatek do kosmicznego RTSa, który na Steama zawitał 12 czerwca. Rozszerzenie do przeboju z 2008 roku zebrało bardzo dobre oceny pism branżowych, natomiast na Steamie dostępne jest za 29, 99 euro.

Civilization V w edycji Gods & Kings wciąż jeszcze nie miała premiery, która nastąpi za kilka dni, 22 czerwca. Potencjał preordera najwyraźniej powoli się wyczerpuje, chociaż po premierze wszystko się jeszcze może zdarzyć.

Max Payne z pierwszego miejsca spadł na czwarte. Od premiery z 1 czerwca strzelanina z Rockstar Games była ciągle w czołówce i zapewne jeszcze nie raz wróci na szczyt.

Piąte miejsce przypadło tym razem Crusader Kings II Collection strategii w średniowiecznych klimatach ze studia Paradox. Wersja Collection zawiera podstawkę oraz sześć dodatków. Wszystko za niecałe 50 euro.

Szósta lokata F.E.A.R. 3 to na pewno nie wszystko, na co stać trzecią odsłonę słynnej strzelaniny w klimatach survival horroru. Tym bardziej, że premiera gry z psychodeliczną Almą dopiero za kilka dni, czyli 24 czerwca.

Siódme miejsce, The Elder Scrolls V: Skyrim pominę milczeniem. Dragonborn był, jest i będzie jeszcze długi czas na liście najlepszej sprzedaży Steam. Ten typ tak ma.

Counter-Strike: Source na miejscu ósmym to oczywiście odświeżona wersja (też już niemłoda) z roku 2004. Wysoka pozycja gry wynika z 66 % przeceny, do poziomu niecałych siedmiu euro. Warto.

Cities XL 2012, coś dla ludzi pokroju Boba Budowniczego, to tytuł, który zawitał na Steam jeszcze w październiku 2011 roku. Obecnie gra kosztuje prawie 40 euro.

Gorącą dziesiątkę zamyka Torchlight II, ostatnio na miejscu siódmym. W tej chwili ten interesujący erpeg kosztuje 18,99 euro. To dobra cena.
 

Więcej o grach:

Źródło:  steam, youtube

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  9
  "Szósta lokata F.E.A.R. 3 to na pewno nie wszystko, na co stać trzecią odsłonę słynnej strzelaniny w klimatach survival horroru. Tym bardziej, że premiera gry z psychodeliczną Almą dopiero za kilka dni, czyli 24 czerwca."

  ?
  Ta gra miala premiere rok temu
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Szkoda, że nigdy nie podają konkretnych liczb, bo ciekawi mnie rozmiar sukcesu Sinsa.
   • avatar
    Next_Gen_1987
    1
    FEAR3 tak dobrze się trzyma po roku od premiery?? Gra jest co prawda dobra, ale po roku od premiery ''wciąż'' taki wynik?
    • avatar
     Ajschylos
     0
     Przeglądam te newsy "Top 10 Steam" i jak dotąd zauważyłem że w każdym zestawieniu zawsze pojawia się Skyrim , mimo że inne często nowsze gry z niego wypadają, ciekawa sytuacja.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Promocja była, dlatego