Oprogramowanie

Steel ABS A6W: aplikacja pomagająca w treningu mięśni brzucha metodą Weidera

przeczytasz w 2 min.

Pracuj na ciałem ze smartfonem

Za oknem coraz ładniejsza pogoda, wakacje już za chwilę, ale dla niektórych może to oznaczać mały kłopot. Jak tu bowiem spokojnie biegać po plaży, gdy wokół pasa zadomowiła się niemała oponka.

Temat ten omawiany był już niemal z każdej strony, ale teraz pojawiła się nowa forma walki z nadwagą. Okazuje się, że może pomóc w tym, używany przez każdego codziennie, smartfon. Stworzona została aplikacja Steel ABS A6W, która pozwala na systematyczne ćwiczenie mięśni brzucha.

Steel ABS A6W działa na zasadzie jednego z najbardziej popularnych treningów mięśni brzucha zwanego „Aerobiczną Szóstką Weidera” (A6W). Składa się on z 6 ćwiczeń przedstawionych w przejrzystej formie z wizualizacjami. Czytelny interfejs ułatwia użytkownikowi nawigację, a wydawane komendy głosowe wyznaczają poszczególne etapy treningu, tempo, serie oraz ilość powtórzeń.

Steel ABS A6W aplikacja trening brzucha

Aplikacja została wyposażona w kilka dodatkowych funkcji. Przede wszystkim pozwala dostosować trening do predyspozycji i potrzeb użytkownika. A6W można rozpocząć od dowolnego etapu, a także określić długość przerw pomiędzy poszczególnymi seriami .

Co ważne, status treningu wyświetlany na ekranie smartfona, przypomina o kolejnym poziomie. a także pozwala kontrolować harmonogram. Komentarze wirtualnego trenera oraz opcja dzielenia się statusem swojego treningu i rezultatami na Facebooku mają wedle twórców motywować do dalszych ćwiczeń.


Bezpłatna wersja aplikacji pozwala użytkownikom korzystać ze Steel ABS A6W do ostatniego dnia treningu. W górnym panelu pojawiają się jednak niewielkie banery reklamowe, a komendy trenera słyszalne są tylko do szóstego dnia ćwiczeń. Wersja PRO pozbawiona jest już reklam, a głos wirtualnego trenera towarzyszy użytkownikowi przez cały terening.

Wszyscy zainteresowani Steel ABS A6W (przygotowanej dla Androida), znajdą tę aplikację na jej oficjalnej stronie.
 

Więcej o oprogramowaniu do smartfonów:

Źródło: inf. prasowa, youtube

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  artexo336
  -1
  A6W jest dla bardzo wytrzymałych i zdeterminowanych, ja odpadłem po 2 tygodniach ale chyba spróbuje jeszcze raz z tym programem
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   Ten plan więcej szkodzi, niż pomaga.
   • avatar
    Helventis
    0
    ja nadmienie że od dawna jest dostępna równie dobra aplikacja do Aerobicznej 6 Weidera "Caynax A6W" , również przypomina o treningach i mozna doinstalować lektora z Ivony Mobile.
    Ale jeśli ktoś myśli że to jest naprawde szybki sposób na wyrzeźbienie 6-paka, to jest w grubym błędzie. Ćwiczenia te, co prawda wzmacniają mięśnie brzucha i być może da się dzieki temu 6-pak uzyskać, lecz jeśli mamy lekko tłusty brzuszek to szczerze mówiąc, gówno dają, bo przez wałki tłuszczy 6-paka ani widu ani słychu :P
    • avatar
     1wilq
     0
     oj tam mięśnie brzucha.. nimi kobiety nie zaspokoicie :P no chyba że mentalnie..
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      co za czasy :)