Gry komputerowe

Nie oglądajcie i nie grajcie przy dzieciach albo w pracy. Polacy wypuścili Succubusa

przeczytasz w 2 min.

Rodzime Madmind Studio upodobało sobie gry, które wywołują kontrowersje. Najwidoczniej jednocześnie cieszą się one takim wzięciem, że warto robić kolejne, np. Succubus.

Dziś premiera Succubus, nowej gry Madmind Studio

Jeśli ktoś nie kojarzy, Madmind Studio to ekipa, której debiutanckim projektem było Agony. Ostatecznie dość średnio przyjęte, ale bezsprzecznie pełne scen przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych (i to też nie wszystkich). Po poślizgach, dziś na rynku ląduje Succubus, spin-off wcześniejszego tytułu.

„Jesteśmy podekscytowani dzisiejszą premierą. Nasza produkcja zgromadziła na wishliście 265 tys. graczy, co jest bardzo dobrym wynikiem. Aby jeszcze mocniej zwiększyć zainteresowanie grą, będziemy rozdawać darmowe kody podczas oficjalnego live streama, który będzie widoczny na stronie gry na steam. Duże zainteresowanie wpłynęło bardzo pozytywnie na nasze kolejne dwie produkcje – Paranoid i Tormentor. Od rozpoczęcia kampanii marketingowej Succubusa dzienny przyrost graczy na wishliście Paranoid wynosi ponad 100 proc., a w przypadku Tormentora aż 200 proc.” - Tomasz Dutkiewicz, prezes zarządu Madmind Studio

Sami twórcy określają Succubus grą z gatunku action horror. Gracze o mocniejszych nerwach, głowach i żołądkach wcielą się w sukkuba, czyli demonicę przemierzającą piekło i szukającą zemsty. Ponownie można nastawiać się na sporo kontrowersji, również Succubus obfituje bowiem w brutalność, nagość i sceny erotyczne (chociaż dla niektórych może nie być to zbyt trafne określenie). Gra debiutuje wyłącznie na PC, na Steam. Stało się to możliwe dzięki wprowadzeniu cenzury. Chętni na oglądanie wszystkich scen będą mogli pobrać darmowe DLC. Zobaczą wtedy zdecydowanie więcej niż pokazano np. na poniższych materiałach wideo.

Intro gry Succubus

Succubus zwiastun fabularny

Póki co Succubus wyłącznie na PC

Zawiedzionych ograniczoną dostępnością gry możemy uspokoić. Succubus pojawi się również na innych platformach, trzeba jedynie uzbroić się w cierpliwość. Studio Console Labs pracuje już nad wersjami dedykowanymi konsolom Xbox, PlayStation i Nintendo Switch.

„Succubus od samego początku wywołuje wiele emocji wśród graczy. Jesteśmy już w trakcie prac nad portowaniem tego tytułu na platformy Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch. To jeden z naszych największych projektów w obecnym pipeline. Liczymy, że zainteresowanie tytułem na PC przełoży się również na konsolowe wersje gry.” - Marcin Wesołowski, prezes Console Labs.

Źródło: Madmind Studio

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    EXT_1
    4
    Lubiłem Agony, polubię i Succubusa. Choć nie uważam tych gier za jakieś wybitne, to jednak coś w niech jest takiego, że ciągnie mnie do nich.