Zasilacze

Super małe zasilacze Tracer do notebooków

przeczytasz w 1 min.

W sierpniu Tracer do oferty wprowadził najmniejsze zasilacze do notebooków: zasilacz Tracer 400C i zasilacz Tracer 400H.

Oba zasilacze posiadają nie tylko minimalne wymiary, ale również są to najlżejsze uniwersalne zasilacze samochodowe do notebooków na rynku. Tracer 400C posiada funkcję zmiany napięcia potrzebnego do zasilania komputera w zależności od podłączonego laptopa: 7.5V, 9.5V, 12V, 15V, 16V, 18.5V, 19V. Do tego modelu dodano 8 końcówek, które znajdą zastosowanie w większości dostępnych na rynku netbooków: Sony (16V), Fujitsu-Siemens (16V, 19V), Toshiba (15V), IBM (16v, 19V), Dell (19V), HP (18.5V, 19V), Asus (20V), Acer (19V). Moc zasilacza to 40W, natomiast napięcie wejściowe: DC 12 - 24 V (samochód osobowy i ciężarowy).

W przypadku zasilacza Tracer 400H po podłączeniu netbooka automatycznie rozpoznaje napięcie potrzebne do zasilania komputera. Do zasilacza dodano 5 końcówek, które również jak przy poprzednim urządzeniu znajdą zastosowanie w większości dostępnych na rynku netbooków. Moc tego zasilacza wynosi 40W, a napięcie wejściowe AC 100-230V 50-60Hz.

W obu produktach został zastosowany potrójny system bezpieczeństwa: ochrona przeciwprzepięciowa, przeciwprzegrzaniowa i przeciwprzeładowaniowa oraz funkcję włączania i wyłączania zasilacza za pomocą jednego przycisku.

Sugerowana cena detaliczna brutto dla każdego urządzenia wynosi 95zł.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  szkoda laptopa :) jedyne co tracer zrobił w miare to moja klawiatura i myszka na wzór logitecha.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   i tak bym nie kupił takiego badziewia i tak.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    moj Thinkpad T61 zasilany jest 90W zasilaczem - a te Tracer 40W to co? Diody maja mi w lapie oswietlic?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     40W - nie wystarczy do każdego modelu, zaspokoi jedynie apetyt na prąd biurowych, oszczędnych laptopów. Ciekawe, jak będzie z jakością, bo firma raczej z niej nie słynie... choć w moim stacjonarnym komputerze zasilacz Tracera działa niezawodnie od ponad trzech lat :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      40W sobie mogą w dupsko wsadzić, potrzebuje 90 lol