Gry komputerowe

SUPERHOT otrzyma (samodzielny lub darmowy) dodatek

przeczytasz w 1 min.

Nie trzeba mieć „podstawki”, by zagrać w SUPERHOT: Mind Control Delete, ale warto ją mieć, bo wtedy dodatek otrzyma się za darmo.

Mind Control Delete. Taki tytuł nosi pierwszy dodatek do gry SUPERHOT, który – co ciekawe – będzie działał także bez „podstawki”. Ci jednak, którzy ją mają, dostaną go za darmo.

Gra SUPERHOT, która rozeszła się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy, wraz z Mind Control Delete doczeka się nowych poziomów, broni i przeciwników. Przede wszystkim jednak pojawią się elementy generowane proceduralnie i coś, co można by określić mianem systemu klas postaci (to te tytułowe „umysły”).

Mind Control Delete w pełnej wersji ujrzy światło dzienne dopiero za rok, ale już jutro (7 grudnia) zadebiutuje w programie wczesnego dostępu. Tej edycji nie otrzymają jednak posiadacze „podstawek”. Będzie więc trzeba uzbroić się w cierpliwość albo zapłacić. 

Sami twórcy zwracają jednak uwagę na to, że na razie nie warto kupować (szczególnie jeśli nie grało się w SUPERHOT), bo ze względu na brak większości elementów mogą występować problemy ze zrozumieniem zasad rozgrywki. To może chociaż obejrzymy sobie zwiastun…

SUPERHOT: Mind Control Delete – zwiastun dodatku do polskiej gry

Źródło: Eurogamer, SUPERHOT Team

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  14
  Super gra - pod VR tytuł OBOWIĄZKOWY! Brak tekstur i taka minimalistyczna grafika to wielki atut gry.

  BTW: Battlefront II wsród gier polecanych pod choinkę na benchmark.pl? Za 190 PLN? Serio? To chyba tylko synowi/córce największego wroga - taki koń trojański dla rodzinnego budżetu :D
  • avatar
   mutissj
   -7
   textury niech tej grze dodadzą