Gry

Święci z Bostonu - będzie gra?

przeczytasz w 1 min.

Reżyser filmu wygadał się w sprawie gry opartej o film, w niektórych kręgach uznawany za kultowy.

 Warto przeczytać:
 

Portal 2 - niespodzianka przed premierą

Kojarzycie "Świętych z Bostonu" oraz kontynuację fimu - "Dzień Wszystkich Świętych"? Sean Patrick Flannery i Norman Reedus jako bracia MacManusowie, Willem Dafoe jako ścigający ich policjant, wybuchowa akcja, zabawne dialogi i wszechobecne motywy irlandzkie - Boondock Saints (bo tak nazywa się ten film w oryginale) ma na całym świecie wielu zwolenników.

Okazuje się, że już wkrótce możemy usłyszeć pierwsze konkrety na temat gry opartej o fabułę obu filmów, gdyż - jak poinformował reporterów agencji Reutera Troy Duffy - wstępne przymiarki do stworzenia gry o świętych z Bostonu już zostały poczynione.

Jak twierdzi reżyser filmu, sam grał już w grywalne demo i jest zaszokowany jego wysoką jakością - Duffy zachwyca się, że postacie wyglądają niezwykle realistycznie i widać pot, spływający im po czołach. Akcja jest ponoć niezwykle dynamiczna i wybuchowa, a całość wygląda jak "nie z tego świata".

Cóż, pozostajemy sceptyczni co do wiedzy Duffy'ego na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie grafiki w grach wideo, ale wygląda na to, że gra Boondock Saints rzeczywiście powstaje. Co więcej, reżyser zdradził, że swój udział w projekcie potwierdzili już aktorzy występujący w filmie, więc teoretyczni producenci gry (kimkolwiek są) wydają się podchodzić do sprawy poważnie.

Będziemy śledzić informacje na temat gry Boondock Saints, a tymczasem idziemy po raz kolejny obejrzeć film o braciach MacManus. Każda okazja jest dobra.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Tatuaże na dłoniach zrobiono na podobieństwo nazw nóg Chucka N. ;)
  • avatar
   neo937
   0
   CoJ The Cartel będzie się dział w Ameryce środkowej, więc Bodock Saints The Game będzie w Ameryce północnej? ;] W sumie gra będzie się opierała na tym samym, czyli ubijaniu złoczyńców ;p

   Swoją drogą gry na podstawie filmów zazwyczaj są słabe, ale mam nadzieję że studio odpowiedzialne za grę nt. Świętych stanie na wysokości zadania i zrobi tak samo dobrą grę jak film.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Boję się, że znów z fajnego pomysłu na FPP zrobią kolorowe, cukierkowe, konsolowe g...
    • avatar
     d14b3l
     0
     Strzel w kota tak, żeby znalazł się na ścianie :D