Gry

Świetny DOOM Eternal do ogrania na dwa nowe sposoby

przeczytasz w 1 min.

Grudzień będzie dobrym miesiącem dla DOOM Eternal. Gra trafi bowiem nie tylko na Nintendo Switch, ale również do katalogu usługi Xbox Game Pass.

Kiedy premiera DOOM Eternal na Nintendo Switch?

Nie brakuje opinii, iż DOOM Eternal to jedna z najlepszych gier tego roku, zapewne pojawi się w niejednym z podsumowań, które wkrótce będą publikowane w sporych ilościach. Cały czas powiększa się grono potencjalnych odbiorców tego tytułu, ponieważ twórcy rozszerzają listę platform docelowych.

Gra początkowo trafiła na PC oraz konsole Xbox One lub PlayStation 4. Z czasem potwierdzono też wersje na konsole Xbox Series X/S i PlayStation 5, a teraz przypomniano o Nintendo Switch. O pracach nad wersją dedykowaną tej platformie wiedzieliśmy od dawna, w końcu potwierdzono datę premiery. Zainteresowani nie będą musieli już długo czekać, bo tylko do 8 grudnia.

DOOM Eternal jedną z nowości w Xbox Game Pass

Na tym nie koniec dobrych informacji związanych z DOOM Eternal. Jeszcze we wrześniu zapowiadano, że przed końcem roku gra dołączy do katalogu usługi Xbox Game Pass na PC. Tak też się stanie, właśnie potwierdzono, że opłacający abonament będą mogli zacząć zabawę już 3 grudnia.

Źródło: Nintendo, @XboxPL

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Shiriu89
    2
    Switch zawsze mnie zaskakuje tym ze takie tytuły chodzą na cortex a57. Pomyślcie jak nas robia w balona wydawcy wymagajac topowego desktopowego procesora do gry...