Gry

Syberia 3 przypomina o sobie nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Studio Microids przygotowało nowy materiał wideo, ale na fragmenty rozgrywki się nie nastawiajcie.

Gdyby udało się zrealizować pierwotne plany to Syberia 3 byłaby już w sprzedaży. Niestety, w październiku poinformowano o opóźnieniu premiery i od tego czasu zapanowała zupełna cisza. Studio Microids wreszcie ją przerwało.

Opublikowany został nowy zwiastun gry, chociaż nie wszyscy będą zadowoleni z tego, co twórcy zaprezentowali. Nie ma bowiem co liczyć na fragmenty rozgrywki, a nawet sceny wygenerowane na silniku gry. Materiał to (poza kilkusekundowym wyjątkiem) zbiór grafik koncepcyjnych.

Wideo przypomina też, że Syberia 3 zadebiutować ma w przyszłym roku. Niestety bliższa data wciąż pozostaje nieznana i jak widać twórcy nie są jeszcze gotowi do jej ustalenia. Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni. Gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.


Źródło: Syberia Series

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Super czekam niecierpliwie bo pomimo tego, że niespecjalnie przepadam za przygodówkami ta seria wyjątkowo mnie wciągneła na długie wieczory i logiczne urwanie głowy miejscami. Odrobina wyobraźni i ten klimat na długo pozostaje w pamięci.
  • avatar
   Nelipson
   1
   Niezwykła seria oprócz niej polecam także serie The Longest Journey. Wciągające gierki na długie zimowe wieczory :)
   • avatar
    Paacz
    0
    Wreszcie jakaś fajna gra