Gry

Team17 szykuje dwie nowe gry z serii Worms

przeczytasz w 1 min.

Serię Worms zna chyba każdy gracz. Jest ona z nami na rynku już naprawdę długo i zapewne szybko nie zniknie.

Worms

Serię Worms zna chyba każdy gracz. Jest ona z nami na rynku już naprawdę długo i zapewne szybko nie zniknie. Przeciwnie. Wygląda na to, że wkrótce wyraźnie się rozrośnie. Team17 szykuje dwie nowe gry - Worms 4 oraz Worms WMD.

Pierwsza z wymienionych powstaje z myślą o urządzeniach mobilnych. Z tego powodu cechować ma się mniejszymi mapami, co ma na celu drobne przyśpieszenie starć. Gra oferować ma bardzo kolorową oprawę graficzną, 80 misji w trybie dla pojedynczego gracza oraz możliwość starć w sieci.

Premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu. W pierwszej kolejności gra pojawi się na urządzeniach z iOS, a później trafić ma również na inne platformy mobilne.

Worms WMD to już propozycja dla właścicieli PC oraz konsol PlayStation 4Xbox One. W tym przypadku szczegółów jest jednak jeszcze mniej, chociaż wiadomo, że cały czas będzie to gra z oprawą 2D i, co ciekawe, pojawić mają się w niej pojazdy oraz budynki, w których robaki będą mogły sie ukrywać.

Poniżej zobaczyć możecie fragmenty rozgrywki z mobilnego Worms 4. Wkrótce poznać powinniśmy natomiast więcej informacji na temat Worms WMD.


Źródło: pocketgamer, youtube

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bostonawy
  13
  Ja tam chciałbym remake Stunt Gp :D
  • avatar
   pycipro
   11
   przykre te wormsy.. ta seria już dawno zeszła na złą drogę. Jedyne słuszne wormsy to... Armageddon z '99. Ta gra ciągle żyje, pełno map, modów i ciągle gra masa osób mało tego są turnieje. Ciągłe wsparcie od community. Armageddon jest nieśmiertelne.
   • avatar
    vegasnight9
    8
    Alleeeluujjaaa !!!! :D
    • avatar
     krecik88
     0
     A naprawili crash jak wpadnie sie do wody w WWP remaster?
     • avatar
      malyperelka
      0
      Kolejne odcinanie kuponów. Ładna zacinka w 1.25 sek.
      • avatar
       Kiciulek
       0
       Przecież Worms 4 już były ;) Worms remastered ciekawie wyglądają. A to coś z filmiku, to jakieś wypaczenie Wormsów, w prawdzie lekkie, ale nadal...