Gry

Techland przypomina o jesiennej premierze WRC 7

przeczytasz w 1 min.

WRC 7 zapewniać ma fanom gier rajdowych sporo atrakcji. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Do końca roku pojawi się kilka gier wyścigowych i rajdowych. Sympatycy tych drugich spoglądają być może w kierunku WRC 7, o którym w ostatnim czasie było dość cicho. Techland zdecydował się taki stan rzeczy zmienić.

Polski wydawca gry opublikował krótki zwiastun, który przypomina o jesiennej premierze. Trafi ona na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, niestety cały czas czekamy na sprecyzowanie planów i podanie dokładnego dnia debiutu.

Jednocześnie nadmieniono o bonusie dodawanym do zamówień przedpremierowych. To Porsche 911 GT3 RS RGT - jedyne auto marki występującego w tegorocznych zawodach WRC. Dodatkowo w telegraficznym skrócie przedstawiono to, na jakie atrakcje liczyć można podczas rozgrywki.

„W najnowszym WRC 7 czekają na graczy 63 OS-y w 13 lokalizacjach, wierniej oddające te rzeczywiste, w tym odcinki mierzące do 25 km, których przejechanie to nawet 17 minut ciągłej walki na trasie. Zmianie uległa też fizyka jazdy. Związane jest to z szeregiem usprawnień wprowadzonych w tegorocznych samochodach, będących najpotężniejszymi rajdowymi maszynami świata.”


Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  2
  W przypadku PC mam nadzieję że nie będzie umowy z microsoftem na "only windows 10" dla DX12 który obecnie nic nie daje, ~ tak jak to miało miejsce w ostatniej FORZE.
  • avatar
   gieteiks
   -2
   Będzie gameplay to sie okaże czy pobrać sie opłaca xD
   • avatar
    blebleble
    0
    Ciekawe co im wyjdzie po Xpand Rally .