Gry

Bandai Namco ogłasza aktualizację do Tekken 7 i... kolejną część?

przeczytasz w 1 min.

Japoński wydawca Bandai Namco zapowiedział szereg poprawek w grze Tekken 7. Jak można jednak zauważyć na zaprezentowanym materiale, firma pokusiła się także o pokazanie krótkiej scenki, która być może oznacza pojawienie się kolejnej części serii bijatyk.

Gratisowa aktualizacja do Tekken 7

Tekken 7 to najbardziej aktualna część docenionej serii bijatyk. Od momentu premiery w 2017 roku jest stale rozwijana i otrzymuje aktualizacje. Podczas imprezy EVO 2022 zaprezentowano kolejną, która ma poprawić balans walki oraz dodać nowe taktyki. Update będzie można pobrać już 17 sierpnia.

Bandai Namco ponadto zaprasza w swoim filmiku do Amsterdamu, na wydarzenie Tekken World Tour. Impreza będzie miała miejsce 4-5 lutego 2023 roku.

Podczas prezentacji pojawiła się zapowiedź Tekken 8?

Na samym końcu materiału niespodziewanie zaprezentowano końcową scenę z pierwszej części Tekken, w której Kazuya Mishima zrzuca swojego ojca z klifu. Materiał kończy się zbliżeniem na jego twarz i dopiskiem „Get Ready".

Oczywiście spowodowało to pojawienie się licznych głosów na temat kolejnej części gry, szczególnie, że dodatkowo na profilu The Game Awards pojawił się poniższy wpis:

Twórca serii, Katsuhiro Harada na razie milczy w tym temacie, tak samo jak i Bandai Namco. Na konkretne informacje pozostaje nam zatem tylko cierpliwie poczekać.

Źródło: youtube, twitter

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!